Haber Detayı
17 Eylül 2019 - Salı 11:07
 
CHP’li Hartamacı’dan ‘Palgaz’ tepkisi!
Çayırova Haberi
CHP’li Hartamacı’dan ‘Palgaz’ tepkisi!

CHP Çayırova ilçe Başkanı Çetin Hartamacı ilçede faaliyet gösteren PALGAZ abone ve tahsilat merkezinin kapanmasına sert tepki gösterdi.

CHP Çayırova ilçe Başkanı Çetin Hartamacı ilçede faaliyet gösteren PALGAZ abone ve tahsilat merkezinin kapanmasına sert tepki gösterdi. Hartamacı yaptığı açıklamada; 130 bin nüfuslu Çayırova ’da bu güne kadar Çayırova ‘da faaliyet gösteren PALGAZ abone ve tahsilat merkezi buradaki hizmet yerlerini kapattılar. Çayırovalılar doğalgaz abonesi olmak için artık Gebze’ye gitmek zorunda bırakılıyor.

ÇAYIROVA MAHALLE DEĞİL BİR İLÇEDİR

Çayırova, Gebze’nin Mahallesi değil, kendi başına bir ilçedir. Çayırova vatandaşı bu tarz bir davranışı hak etmemektedir. Doğalgaz dağıtım hizmetini veren PALGAZ özel bir şirket olup Çayırovalılar bu hizmetler için para ödemektedir. “Özelleştirme, istihdam ve hizmet içindir” diyenler bu somut uygulama sizleri de rahatsız etmelidir. Özel şirketler hizmetleri eksiksiz olarak vermek zorundadır.    

SORUNU ÇÖZÜN

Sorunun bir an önce çözülmesi PALGAZ abone ve fatura tahsilat şubesinin tekrar faaliyete başlaması gereklidir. Bu kenti yönetenlerin yaşanan bu sorunun çözümü için gereğini yapmalarını bekliyor CHP Çayırova İlçe Başkanlığı olarak konunun takipçisi olacağımızın bilinmesini istiyorum. Çayırova’da Siyaset yapanlar ve yönetim kademeleri kentte yaşayan yurttaşların refahı, konforu ve güvenliği ile ilgili konuları görmezden gelmemelidir.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP’li, Hartamacı’dan, ‘Palgaz’, tepkisi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı