Haber Detayı
23 Temmuz 2018 - Pazartesi 17:16
 
CHP’li Yılmaz; “İfademi Verdim!”
CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz, “Şahsım, şikâyetleriniz üzerine Gebze Adliyesi’nde Cumhuriyet Savcısına giderek ifademi kendi ilkelerim, değerlerim, inançlarım, duygu ve düşüncelerim doğrultusunda verdim.” dedi.
 
 
 
Siyaset Haberi


CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz’ın 15 Temmuz şehitleri ile ilgili olarak sosyal medya hesabından yapmış olduğu yorumlarla ilgili olarak AK Parti Gebze İlçe Başkanlığı ve şehit ailesi, Yılmaz hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Yapılan suç duyurularının ardından CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz geçtiğimiz gün Gebze Adliyesi’ne giderek ifade vermişti. Konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından açıklama yapan CHP’li Yılmaz, “Şahsım, şikâyetleriniz üzerine Gebze Adliyesi’nde Cumhuriyet Savcısına giderek ifademi kendi ilkelerim, değerlerim, inançlarım, duygu ve düşüncelerim doğrultusunda verdim.

TEHDİTLERE BOYUN BÜKMEM

15 Temmuz’da şehit olanlara dil uzatmadım. Aksine şehitlere her daim saygılı davrandım ve şehitlerimizi saygı ile anıyorum. Ancak 15 Temmuz gecesi yaşananlar hala bir muammadır ve 15 Temmuz aydınlatılamamıştır. Ben tehditlere boyun bükmem. Doğru bildiklerimi kendi inanç, değerlerim ve ideallerim doğrultusun da dile getiririm. Ancak şahsıma yönelik küfür hakaret ve hedef gösterme çalışmalarınızı da Kocaeli kamuoyunun takdirine sunuyorum.” diye belirtti.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: CHP’li, Yılmaz;, “İfademi, Verdim!”,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı