Haber Detayı
26 Haziran 2018 - Salı 23:55
 
CHP'LİLER GENEL MERKEZ ÖNÜNDE TOPLANDI
24 Haziran seçimlerinde alınan sonuçlardan memnun olmayan çok sayıda CHP’li, genel merkez binası önünde parti yönetimini protesto ediyor.
Siyaset Haberi
CHP'LİLER GENEL MERKEZ ÖNÜNDE TOPLANDI

CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut, sosyal medya hesabından olağanüstü kurultay çağrısında bulundu. Akbulut; 'Biz kaybetmedik, henüz yeni başladık ve bir lider kazandık. Genel Başkanımıza görev süresi içerisinde partimize yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür edip cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce'nin 50 günde yükselttiği çıtayı bir sonraki seçimlere kadar iktidar seviyesine çıkarması için sadece kendisinin genel başkan adayı olduğu olağanüstü kurultaya gitmeliyiz.' dedi.

Sosyal medya platformu Twitter üzerinden örgütlenerek saat 20.00’de CHP Genel Merkezi önüne gelen partililer eylemlerini sürdürüyor. CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin genel başkan olmasını isteyen partililer, parti yönetimini istifaya çağrıyor. Partililer, “Başkan İnce”, “Yönetim istifa”, "Bu daha başlangıç mücadeleye devam"  sloganları atıyor. Partililer, araçlarından İnce'nin seçim şarkılarını da çalarak, eşlik ediyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP'LİLER, GENEL, MERKEZ, ÖNÜNDE, TOPLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı