Haber Detayı
18 Şubat 2019 - Pazartesi 09:31
 
CHP Meclis Adaylarını tanıttı!
Cumhuriyet Halk Partisi seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte çalışmalarına hız verdi. Dün Çayırova İlçe binasında yapılan ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği toplantıda Çayırova Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayları tanıtıldı.
 
 
 
Çayırova Haberi


Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla siyaset arenası da iyice ısınmaya başladı. Cumhuriyet Halk Partisi Çayırova İlçe yönetimi de Çayırova Belediyesi meclis üyesi aday adaylarının tanıtımını dün ilçe binasında yoğun bir katılımla gerçekleştirdi. Aday adaylarının tanıtıldığı toplantıya vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi. Düzenlenen toplantıda açılış konuşması yapan Cumhuriyet Halk Partisi Çayırova İlçe Başkanı Çetin Hartamacı,”Sizin olduğunuz her yerde biz, bizim olduğumuz her yerde siz olursanız bölgemizde CHP’nin bayrağını Çayırova’mızda da bölgemizde de dalgalandırabiliriz” şeklinde konuştu.

“Amacımız Bir Gayemiz Bir”

Çözümün beraberlikte olduğuna vurgu yapan Hartamacı, “Çözüm beraber olmamızdır. Kızıp küsme zamanımız yok. Bu bizi zararlı duruma düşürecektir. Beni sevmek zorunda da değilsiniz ama herkesin amacı bir, gayesi bir. Bu yüzden sahada çalışmalarımızı bir birimize küsmeden devam ettirmeliyiz” dedi.

“Doğumdan Ölüme Kadar”

Hartamacı’nın ardından konuşma yapan Çayırova Belediye Başkanı Selahattin Kaya ise, çıktıkları yolda amaçlarının ve hedeflerinin olduğunu söyledi. Konuşmasını sürdüren Kaya, “15 yıllık iktidardan, zihniyetten Çayırovay’ı kurtararak sosyal belediyeciliği hayata geçirerek Çayırova’da CHP’yi iktidara getirmek istiyoruz. Bizde partizanlık olmayacak, senden benden diye bir şey olmayacak. Amacımız Çayırova’nın ve bölgemizin sorunlarını çözmektir. Felsefemiz, doğumdan ölüme kadar projeler üreterek insanımızın karşılaştıkları zorlukları çözmek ve yanında olmaktır” dedi.

“Amacımız Gönüllere Girmektir”

“Amaçlarımız belli hedeflerimiz belli. İnsanların gönlünü yapmak, gönlüne girmektir. Eşitsizlik yapmadan, sen şu partidensin, sen şundandın demeden, ayrım yapmadan, ötekileştirmeden herkese eşit yaklaşmaktır niyetimiz. Bizim amacımız ve gayemiz Çayırova’da ki insanlarımızın gönlüne girmektir.”

“Hiç Kimse Ekmeğinden Olmayacak”

“Belediyede çalışan kardeşlerimiz tedirginlik içindedir. Acaba belediye başkanı değişirse ekmeğimizden olur muyuz? Bizleri işsiz bırakırlar mı diye! Kesinlikle kaygı duymasınlar. Böyle bir şeye kesinlikle izin vermeyiz. Herkes işinde kalacaktır. Emeğiyle çalışanların hiç biri işinden olmayacak. Bankamatikçi olarak çalışanlar için ise gereği yapılacak. Bunu onlardan ayrı tutuyorum. Sosyal yardımlarım kesilir mi diye düşünen kardeşlerim de sıkıntıya girmeyecek. Kimsenin sosyal yardımı kesilmeyecek. Ancak beş katlı evi olup da sosyal ardım alan vatandaş kusura bakmasın hiç bir şey alamaz yardımını keseriz. Sorunları çözen projeler faaliyete geçireceğiz.” Şeklinde konuşan CHP Çayırova Belediye Başkan Adayı Selahattin Kaya, Çayırova’da kimseyi küstürmeden, herkesin gönlüne dokunacaklarını söyledi. Yapılan basın toplantısında da meclis üyesi aday adayları tanıtıldı.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: CHP, Meclis, Adaylarını, tanıttı!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı