CHP üyelerini dinledi!
Haber
02 Kasım 2016 - Çarşamba 09:14
 
CHP üyelerini dinledi!
CHP Gebze İlçe Örgütü üyelerine yönelik ziyaretleri sürdürüyor.
Gebze Haberi
CHP üyelerini dinledi!

İlçe Yöneticileri geçtiğimiz gün Sultanorhan Mahallesi’nde ziyaretler gerçekleştirdi. Üyelerini ziyaret ederek, hal ve hatırlarını soran, partiden beklentilerini dinleyen Gebze İlçe Örgütü’nün yaptığı bu ziyaretler büyük memnuniyet uyandırdı. İlçe başkanı Recep Dursun, ziyaretler sonrası yaptığı değerlendirmelerde, “Mahallede oturmaya devam eden üyeler tespit ettik.  Başka mahalleye veya başka il ve ilçelere taşınmış üyeler tespit ederek,  Üye olarak gözüken ancak partimizle gönül bağı olmayan üyeler tespit ediliyor. Partililerimizin değişen adres ve iletişim bilgilerini güncellemek için gerekli bilgiler elde edilmiş, Üyelerimiz ile ilgili detaylı veriler alınmış,

Üyelerimizin partimizle olan ilişkilerinde ve iletişiminde eksik ve aksayan yönler not edilmiştir. Partimizin yerel iktidarını temin etmek ve genel seçimlerde başarı için, örgütlenme çalışmalarına, eylem ve etkinliklere geniş katılımın sağlanması için eleştiri ve öneriler alındı.

Yararlı ve gerekli olan bu önemli çalışmaya tatil gününü partimizin başarısı için inanarak feda eden tüm örgüt emekçilerine yürekten teşekkür ederiz.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, üyelerini, dinledi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı