Haber Detayı
29 Nisan 2019 - Pazartesi 15:47
 
Çiftçi, ‘Konuşarak’ çözecek!
Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, “ Sorunları konuşarak çözeceğiz ”dedi.
Çayırova Haberi
Çiftçi, ‘Konuşarak’ çözecek!

Gürültü ve çevre kirliği nedeni ile vatandaşların yoğun şikâyet ettiği işletme sahipleri ile toplantı yapan ve yasal mevzuata uymalarını isteyen Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, “ Sorunları konuşarak çözeceğiz ”dedi. Seçim çalışmalarında çözüm odaklı çalışma ve vatandaşların taleplerini en kısa sürede çözüme kavuşturma sözü veren Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, vatandaşların yoğun talebi, çeşitli kurum ve kuruluşlara da şikâyet edilen bazı oto tamirci, kaportacı ve yıkamacı gibi işletmelerinin sahipleri ile belediyede bir toplantı yaptı.

YASALARA UYGUN OLACAK

Belediye Başkan Yardımcısı Saadettin Arıkboğa ve Zabıta Müdürü Zafer Uygun’unda hazır bulunduğu toplantıda Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, vatandaşların çok yoğun şikâyetine neden olan esnaflarla bir araya geldi. Her şeyin yasal mevzuata uygun olmasını isteyen Başkan Çiftçi, görüştüğü esnaflara konunun önemini ve hassasiyetini anlatarak, ses ve gürültü kirliliğine dikkat çekti.

YAŞANABİLİR ÇAYIROVA

Esnafların görüş ve düşüncelerini dinleyen Başkan Çiftçi,” Amacımız Çayırovamızı hep birlikte daha da yaşanabilir bir şehir haline getirmek. Bu nedenle esnaflarımızla konuşarak birlikte çözüm üretiyoruz. Ancak sorunun çözülmesine katkı sunmayan işyerleri hakkında gerekli yasal tedbirleri de alacağız ”dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çiftçi,, ‘Konuşarak’, çözecek!,
Yorumlar
Haber Yazılımı