Haber Detayı
27 Mart 2020 - Cuma 17:44
 
Çiftçi, “Süreci takip ediyoruz”
ÇAYIROVA’DA CADDELERDEKİ ESNAFLAR DEZENFEKTE EDİLİYOR
Çayırova Haberi
Çiftçi, “Süreci takip ediyoruz”

Koronavirüse adeta savaş açan Çayırova Belediyesi, halkın yoğun olarak kullandığı alanları 24 saat üç vardiya olarak dezenfekte ediyor. Salgın virüsün yayılmaması için ilçede+ seferberlik ilan eden Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, “Süreci başından beri takip ediyor ve dezenfekteye gece gündüz demeden üç vardiyalı bir ekiple devam ediyoruz.” dedi.

Her gün dezenfekte timi ekibi ile belediye hizmet binası, kamu kurum ve kuruluşları, bankalar, otobüs ve taksi durakları, sağlık kuruluşları ve parklar gibi vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanları günlük düzenli olarak dezenfekte eden Çayırova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Çayırova’nın en işlek ve vatandaşların yoğun kullandığı caddelerde bulunan esnafları da dezenfekte ediyor. İki gündür devam eden çalışmalar caddelerdeki esnaflar bitinceye kadar devam edecek.

ÇİFTÇİ, “SÜRECİ YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ”

Salgın virüsün yayılmaması ve halkın sağlığını korumak için adeta seferberlik ilan eden ve ilçe genelinde etkin ve yoğun bir çalışma yapan Çayırova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü dezenfekte ekibinin yaptığı çalışmaları yakından takip eden ve sürekli bilgiler alan Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, “Biz süreci başından beri yakından takip ediyor ve dezenfekteye gece gündüz demeden üç vardiyalı bir ekiple devam ediyoruz. Halkımızdan bu süreçte mecbur kalmadıkça evden dışarıya çıkmamalarını rica ediyorum. Siz evinize kalın biz sizler için çalışmaya devam ediyoruz.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çiftçi,, “Süreci, takip, ediyoruz”,
Yorumlar
Haber Yazılımı