Haber Detayı
04 Şubat 2019 - Pazartesi 10:45
 
Çiftçi, TÜGVA’lı gençler ile yürüdü
AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi TÜGVA Çayırova Şubesi’nin Kuştepe Mesire Alanı’nda düzenlediği sabah yürüyüşüne katıldı
Çayırova Haberi
Çiftçi, TÜGVA’lı gençler ile yürüdü

TÜGVA Çayırova Şubesi’nce organize edilen sabah yürüyüşü programı Kuştepe Mesire Alanı’nda gerçekleştirildi. Yürüyüşe AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ekrem Karahan, AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, TÜGVA Çayırova Şube Başkanı Fatih Yeşilkaya ve yönetimi, Çayırova Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü İbrahim Şahin ve gençler katıldı. Yürüyüşün ardından Akse Mahallesi’nde katılımcılar, kahvaltı ve çay sohbeti ile programa devam ettiler. Kahvaltı esnasında programa Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürü Azmi Tunç da iştirak etti. Kahvaltı sonrası konuşan başkan adayı Çiftçi, “Gençlerimizle yürüyecek uzun bir yolumuz var” ifadelerine yer verdi.

PROJELERİNİZİ DESTEKLEYECEĞİZ
Kahvaltı sonrasında TÜGVA üyesi gençlerle çay sohbetinde konuşan Çiftçi, “Gençler, iyi ve güzele dair birbirleriyle hep yarışmalı, dayanışma içinde olmalıdır. Gençlerimizin bizlerden beklentileri olduğu gibi, bizlerin de genç nesillerden beklentileri var. Bizler, tüm kurumlarımızın, derneklerimizin, vakıflarımızın ve sivil toplum kuruluşlarımızın en büyük destekçisi olacağız. Çayırova'yı yine halkımızla, STK’larımızla ve kurumlarımızla birlikte şekillendireceğiz. Gençlerimiz başta olmak üzere toplumun tüm kesimlerine yönelik projelerimiz var. Yeni dönem de sizlerin de projelerinizi destekleyeceğiz” dedi.

YÜRÜYECEK UZUN BİR YOLUMUZ VAR
Konuşmasının devamında “Nesil yetiştirmek zordur” diyen Çiftçi, “İyi ve güzele dair ne varsa adaletli bir yönetimle sağlam temeller üzerinde yükselteceğiz. Genç tanımını hep birlikte açacak, yarınların siyasetçilerini, meslek erbaplarını, yöneticilerini Çayırova’ya hep birlikte kazandıracağız. Katılımcı bir anlayışla, şeffaf olarak çalışmalarımız olacaktır. Gençlerimizle yürüyecek uzun bir yolumuz var. Biz gençlerimize güveniyoruz ve onların da bizlere güvenmesini bekliyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çiftçi,, TÜGVA’lı, gençler, ile, yürüdü,
Yorumlar
Haber Yazılımı