“Çiftçi’ye kırgınım”
Haber
17 Ekim 2020 - Cumartesi 16:16
 
“Çiftçi’ye kırgınım”
AK PARTİLİ GENÇLERLE KAHVALTIDA BULUŞAN ÇAYIROVA ESKİ BELEDİYE BAŞKANI ŞEVKİ DEMİRCİ:
Siyaset Haberi
“Çiftçi’ye kırgınım”

Çayırova Eski Belediye Başkanı Şevki Demirci, Çayırova’da düzenlenen kahvaltıda AK Partili gençlerle bir araya geldi. Programda Bünyamin Çiftçi’ye kırgın olduğunu söyleyen Demirci, “Ben 5 yıllık hizmet dönemimde başka belediye başkanlarının 10 yılda yapacağı hizmetleri Çayırova’ya kazandırdım. Sırf bu yüzden bile bana teşekkür etmesi gerekiyor” dedi.

Çayırova Eski Belediye Başkanı Şevki Demirci, AK Parti Çayırova Eski İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler ve AK Partili gençlerle kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltı programında konuşan Çayırova Eski Belediye Başkanı Şevki Demirci, “Başkanlığım dönemimde de sahada gerek vatandaşımızın gerekse de STK’larımızın, derneklerimizin ve Çayırova’lıların yanındaydım. Başkanlığım sonlandıktan sonra da sahadan ayrılmayarak gerek vatandaşımızı gerekse de STK’larımızı, derneklerimizi ve Çayırova’lıları yalnız bırakmayarak ziyaret etmeye devam ettim, ediyorum. Başkanlığım dönemimde gece gündüz demeden ekibimizle birlikte çalıştık. Diğer il veya ilçelerde belediye başkanlarının iki dönemde yapacağı hizmeti ben bir dönemlik görevimde yaptım. Çayırova’da eksik gördüğümüz yapılması gereken projelerimizi yerine getirdik. Sonlandıramadığım projeleri ise temelini atarak, yapılması için bıraktık. 15 Temmuz Darbe gecesi bile biz mahallere asfalt hizmet yaparak milleti yalnız bırakmadığımızı hizmetimizin hainlere rağmen devam ettiğini, bu milletin başında bir devlet olduğunu göstermek için çalışamaya devam ettik. Bu süreçte bizden desteğini esirgemeyen gerek teşkilatlarımız gerekse de vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

“ÇAYIROVA’YI ÖNEMSİYORUM”

Çayırova’yı önemsediğini vurgulayan Demirci, “Ben parti kurulduğundan beri en alttan başlayarak bugünlere kadar hizmet etmiş, bu millete hizmet götürmek adına görev almak için canla başla çalışan bir insanım. Bu zamana kadar yaptığım her çalışma Çayırova’yı ve Çayırovalıları önemsediğim için yapılan çalışmalardır. Kimse unutmasın ki yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır. Nasıl ki başkan olduğum dönemde sahada vatandaşımızın yanından ayrılmadıysam, başkanlığım sonlandıktan sonra da başkanmış gibi vatandaşımızın yanından ayrılmayacağım. Vatandaşımızı dinleyerek çözüme ulaşmayan her sorunları için canla başla çalışarak gerekli mercilere ileteceğim. Gençler hiçbir zaman unutmayın, koltuklar gelip geçicidir, önemli olan gönüllerde kalabilmektir. Şuan görüyorum ki ben 5 yıllık görev sürem boyunca doğru işler yapmışım. Elbette bu süreçte hatalarımda olmuştur, olmadı diyemem ama sokağa, sahaya, vatandaşın bir bardak çayını içmeye gittiğimde kimse yüz çevirmiyor. Yanlışlarım olduğu gibi doğrularımda çoğunluktaki vatandaşlarımızla hasbihal edebiliyoruz” ifadelerini kullandı.

ÇİFTÇİ’YE KIRGINIM

Bünyamin Çiftçi’ye kırgın olduğunu da belirten Çayırova Eski Belediye Başkanı Şevki Demirci, “Ben partimizin kurulduğu andan beri çeşitli görevler aldım. Bu partinin en çok çalışan isimleri arasındayım. Buna rağmen sanki başka partiden belediye başkanlığı yapmışım gibi Bünyamin Çiftçi, teşekkür etmeyi bırakın, her gittiği her yerde ismimi bile zikretmiyor. Ben 5 yıllık hizmet dönemimde başka belediye başkanlarının 10 yılda yapacağı hizmetleri Çayırova’ya kazandırdım. Sırf bu yüzden bile bana teşekkür etmesi gerekiyor. Bunları da geçtim; teşekkür etmiyor madem bari yapılan hizmetlere sahip çıksın. 2 yıldır görevde. Görev süresi boyunca ya borç var diyor ya da yapılan hizmetlere hatalı deyip duruyor. Kocaeli’nin belki de en borçsuz belediyesini ve en çok hizmet yapılan belediyesini ben kendisine bıraktım” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Çiftçi’ye, kırgınım”,
Yorumlar
Haber Yazılımı