Haber Detayı
28 Ocak 2020 - Salı 12:53
 
Çiler ve ekibi depremzedelerin yanında!
Gebze Haberi
Çiler ve ekibi depremzedelerin yanında!

Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, Elazığ AFAD Koordinasyon Merkezini ve çadır kenti ziyaret ederek depremzede vatandaşlarla buluştu. Ziyaretlerde gönderdiklerini yardım malzemelerini kendi elleriyle dağıtan Çiler ve ekibi, “gece gündüz sizler için yapılacak olan her şeye hazırız.” dedi.

Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, Elazığ AFAD Koordinasyon Merkezini ve çadır kenti ziyaret ederek depremzede vatandaşlarla bir araya geldi. GTO Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, TIR’la gönderdikleri yardım malzemelerini Genel Sekreter Mustafa Yaşar Sekin, GTO Meclis Başkanı Oğuz Şerifalioğlu ve GTO Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Elazığ’da kendi elleriyle dağıttı.

ÇİLER YARDIMA KOŞTU

6.8 büyüklüğünde meydana gelen Elazığ depreminin ardından bölgeye yardım götürmek için seferber olan kurumlardan birisi olan Gebze Ticaret Odası yönetimi, yardım tırlarını bölgeye gönderdikten sonra Elazığ’a giderek gıda, giyecek, temizlik maddelerinden oluşan kolileri AFAD’a kendi elleriyle teslim ettiler. Vatandaşların yardımına koşan Başkan Çiler, burada depremzede vatandaşlarla sohbet edip, onların ihtiyaçlarını dinleyen Çiler, “Şahsım ve temsil ettiğim makam olarak yardımınıza hazırım, gece gündüz sizler için yapılacak olan her şeye hazırız. Allah bir daha göstermesin, çok geçmiş olsun, sağlık diliyorum” sözlerini kullandı.

HABER: REFİK SILA GÜVENÇ

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çiler, ve, ekibi, depremzedelerin, yanında!,
Yorumlar
Haber Yazılımı