Haber Detayı
16 Mart 2016 - Çarşamba 22:07
 
Çine Madranspor'da kriz!
Çine Madranspor'da kriz!
Spor Haberi
Çine Madranspor'da kriz!

Spor Toto 3.Lig 3.Grup'ta ligde kalma mücadelesi veren Çine Madranspor’da galibiyetle sonuçlanan ve umutları yeşerten Niğde Belediyespor maçı sonrasında şok gelişmeler yaşanıyor. Sportif Direktör Fatih Dereli’nin istifası gündeme gelirken, yönetim ve futbolcular arasında da maddi konularda sıkıntı yaşandığı iddia edildi.

DERELİ İSTİFANIN EŞİĞİNDE

3.Lige tutunmak isteyen Çine Madranspor’da ligin ikinci yarısı göreve getirilen ve yapılan transferlerde büyük pay sahibi olan Çine Madranspor Sportif Direktörü Fatih Dereli’nin galibiyetle sonuçlanan Niğde Belediyespor maçı sonrasında Çine Madranspor Kulüp Başkanı Mehmet Tuncer ve Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’i soyunma odasına davet ettiği ancak bu isteğinin gerçekleşmemesi nedeniyle Başkan Tuncer ve Başkan Dinçer ile tartıştığı iddia edilirken, Dereli’nin istifanın eşiğinde olduğu öğrenildi.

PARA ALAMIYORLAR

Çine Madranspor’da yöneticilerin ilgisizliği yanı sıra maddi sıkıntının da had safhada olduğu, teknik heyet ve futbolcuların uzun süredir para almadığı iddia edildi. Çine Madranspor Sportif Direktörü Fatih Dereli’nin 5 gündür Çine’ye gelmediği öğrenilirken, kulüp yönetiminin Dereli’yi istifa kararından vazgeçirmek için yüz yüze görüşeceği bildirildi.

Kaynak: Çine Madran Gazetesi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çine, Madranspor'da, kriz!,
Yorumlar
Haber Yazılımı