Haber Detayı
06 Nisan 2016 - Çarşamba 10:14
 
ÇOCUKLAR 23 NİSAN SEVİNCİNİ ERKEN YAŞAYACAK
Gebze Center, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında çocuklara bayram sevincini erken yaşatacak etkinlikler sunuyor. 7-15 Nisan 2016 tarihleri arasında Gebze Center’a gelen çocuklar, ‘Minik Doğa Severler’ etkinliğiyle doğa ile tanışıyor.
Gebze Haberi
ÇOCUKLAR  23 NİSAN SEVİNCİNİ ERKEN YAŞAYACAK

Yönetimi JLL Türkiye tarafından yapılan Gebze Center, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında tüm çocuklara erken bayram sevinci yaşatıyor.

7-15 Nisan 2016 tarihleri arasında Gebze Center çocukları, hayvan sevgisini aşılamak için ‘Minik Doğa Severler’ etkinliği kapsamında bir dizi atölye çalışması sunuyor. Etkinliğe katılan çocuklar sokak hayvanları için yanlarında götürebilecekleri mama kaplarını farklı hayvan ve doğa figürlerinin bulunduğu çıkartmalarla boyayarak süslemeler yapabilecek.

Gebze Center, insanların doğadaki canlılara zarar vermemesi gerektiği, hayvanları ve doğayı nasıl koruyabilecekleri ve doğaya zarar vermeden nasıl tüm canlılarla dostça yaşayabilecekleri gibi önemli bilgilerin miniklere verilmeye çalışılacağı etkinlik için tüm çocukları 7-15 Nisan tarihleri arasında bekliyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇOCUKLAR, , 23, NİSAN, SEVİNCİNİ, ERKEN, YAŞAYACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı