Haber Detayı
17 Ocak 2020 - Cuma 12:05
 
Çocuklar tatilde Gebze’de eğlenecek!
Kültür-Sanat Haberi
Çocuklar tatilde Gebze’de eğlenecek!

 Büyükşehir Belediyesi Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’nde çocuklar için birçok etkinlik hazırladı. Büyükşehir Belediyesi, Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’nde çocukların yarıyıl tatilinde gidebilecekleri ücretsiz tiyatro ve sinema etkinlikleriyle dolu bir program hazırladı. İki hafta sürecek yarıyıl tatilinde Gebzeli çocuklar tatillerini Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek çocuk tiyatroları ve sinema gösterimleri ile değerlendirebilecek. Büyükşehir Belediyesi tarafından karne hediyesi mahiyetindeki etkinliklerle keyifli bir yarıyıl tatili geçirecek Gebzeli çocuklar birbirinden eğlenceli çocuk tiyatrosu oyunlarıyla mutlu bir tatil geçirme fırsatı yakalayacak..

ÇOCUK TİYATROLARI VE SİNEMA FİLMİ

Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’nde 18 Ocak Cumartesi günü Prenses ve Ejderha isimli animasyon sinema filmi saat 11.30, 13.30 ve 15.30’da ücretsiz olarak gösterilecek. 20 Ocak Pazartesi günü Uzun Eşşek isimli çocuk tiyatrosu saat 12.00 ve 14.00 saatlerinde sahne alacak.

İKİ HAFTA SÜRECEK

22 Ocak Çarşamba günü Baloncu Amca isimli çocuk tiyatrosu saat 12.00 ve 14.00 saatlerinde sahne alacak. 25 Ocak Cumartesi günü Televizyon Canavarı isimli çocuk tiyatrosu saat 12.00 ve 14.00 saatlerinde sahne alacak. 27 Ocak Pazartesi günü Kayıp Sayfa isimli çocuk tiyatrosu saat 12.00 ve 14.00 saatlerinde sahne alacak.

                              

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çocuklar, tatilde, Gebze’de, eğlenecek!,
Yorumlar
Haber Yazılımı