Haber Detayı
02 Aralık 2016 - Cuma 11:10
 
Çolakoğlu, Dilovası Belediyespor'a destek sözü
Dilovası Belediyespor Kulüp Başkanı Recep Laç, önceki gün Kocaeli'nin ve Dilovası'nın köklü firmalarından Çolakoğlu Metalurji A.Ş. Yönetim Kurlu üyesi Cahit Aşkın'ı ziyaret ederek destek istedi.
Spor Haberi
Çolakoğlu, Dilovası Belediyespor'a destek sözü

Dilovası Belediyespor Kulüp Başkanı Recep Laç, önceki gün Dilovası'nın kuruluşundan bu yana faaliyet gösteren ülkemizin önemli kuruluşlarından Çolakoğlu Metalurji A.Ş. Yönetim Kurlu Üyesi Cahit Aşkın ve Çolakoğlu Metalurj İletişim Koordinatörü Enis Şener’i ziyaret ederek Dilovası Belediyespor'un ana sponsoru olması ve bunun karşılığında tüm genç takımları ve A Takımı'nın göğüs reklamında Çolakoğlu Metalurji'yi görmek istediğini söyledi.

 

AŞKIN, DİLOVASI'NA SAHİP ÇIKMAK BİZİ MUTLU EDER

Bunun karşılığında konuya sıcak bakan Çolakoğlu Metalurji A.Ş Yönetim Kurulu üyesi Cahit Aşkın yaptığı açıklama da "Dilovası'nda kuruluşumuzdan bu yana gerek sosyal ve kültürel, gerek STK'lar ve gerekse sportif alanlarda hep desteğimizi vermeye çalıştık. Destek vermeye de devam edeceğiz. Dilovası Belediyepsor'un da geçtiğimiz yıl yakaladığı başarıları yakından takip etmekteyiz. İlçemizin güzide takımına destek olmak ve gençlerimizin spora yönelmesi için verdiğiniz emeğe destek olmak bizim bizi mutlu eder. Bizde yönetim olarak bu konuya sıcak baktığımızı belirtmek isterim. Rakamsal konuda teklifinizi değerlendireceğiz. Büyük bir olasılıklada önümüzdeki hafta Dilovası Belediyespor'la bir protokol yapacağız."dedi.

LAÇ'TAN ÇOLAKOĞLU'NA TEŞEKKÜR

Aldığı destek sözünden dolayı oldukça mutlu olduğunu belirten Kulüp Başkanı Laç, "İnşallah sizinde desteğinizle çocuklarımızın yarınları daha güzel olacak, bizde bu yıl koyduğumuz BAL ligi hedefine emin adımlar ile devam ederiz. Çolakoğlu Metalurji ailesine şimdiden vereceği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum."dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çolakoğlu,, Dilovası, Belediyespor'a, destek, sözü,
Yorumlar
Haber Yazılımı