COŞKUN ORHAN ANILDI
Haber
05 Ocak 2018 - Cuma 16:24
 
COŞKUN ORHAN ANILDI
5 Yıl önce aramızdan ayrılan Gebze Basınının önemli ismi Coşkun Orhan mezarı başında gazeteci arkadaşları ve ailesi tarafından anıldı.
Gebze Haberi
COŞKUN ORHAN ANILDI

Gebze bölgesinde görev yapan gazeteciler, 2013 yılında hayatını kaybeden gazeteci Coşkun Orhan’ı mezarı başında andı. Gebze Mezarlığında Kur’an-ı Kerim okutan ailesi ve gazeteciler daha sonra Orhan ile ilgili yaşadıkları anıları üzerine sohbet ettiler.

ALTUN: “SEVENLERİNE BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM”

Anma programına Kocaeli gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili Levent Altun, Gebze Gazeteciler Derneği Başkanı Ahmet Oğuz, Gebze Gazetesi Sahibi Yunus Kahraman, geçmiş dönemlerde Orhan ile aynı gazetede mesai yapan arkadaşları Hakan Avcı, Mustafa Arslan, Adnan Ayvaz ve diğer gazeteciler katıldı. Programda bir konuşma yapan Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili Levent Altun, “Dünya fani. 2013 yılında kaybettiğimiz gazeteci kardeşimiz Coşkun Orhan’ı bugün mezarı başında anıyoruz. Allah’tan rahmet diliyorum, ailesine başsağlığı diliyorum” dedi.

DUALAR OKUNUP, LOKMA DAĞITILDI

GEGDER Başkanı Ahmet Oğuz, Kur’an-ı Kerim ve duaların okunmasının ardından katılımcılara lokma dağıtırken, Anma programına gelen Gazeteciler Coşkun Orhan’ın ailesine tekrar taziye sunumunda bulundu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: COŞKUN, ORHAN, ANILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı