Haber Detayı
07 Şubat 2019 - Perşembe 09:53
 
Cumhur İttifakı AĞBABA için toplandı
MHP Darıca Belediye Meclis Üyeliği için aday adaylığı tanıtım toplantısı düzenleyen Fikrat Ağbaba için Ak Parti ve MHP’nin ilçede ki tüm isimleri bir araya geldi.
Darıca Haberi
Cumhur İttifakı AĞBABA için toplandı

Önceki akşam Şato Klas Düğün Salonu’nda Belediye Meclis Üyesi Aday Aday Fikret Ağbaba için düzenlenen tanıtım toplantısına Ak Parti Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, Ak Parti darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay,  MHP Darıca İlçe Başkanı Adem Emre Aygün, Çayırova MHP İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban bölgemizin iş, spor ve siyaset dünyasının önde gelen isimlerinden Arif Gülen,  Ak Parti ve MHP Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, mahalle muhtarları, belediye meclis üyeleri ve aday adayları ve Ağbaba’nın ailesi ve yakınları katıldı.

BU BİR SEÇİM İTTİFAKI DEĞİL

Düzenlenen toplantıda konuşan Ak Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, “ Bizim asıl işimiz seçimi kazandıktan sonra başlıyor. Bu bir seçim süreci ittifakı değildir. Bu ittifak seçöimi kazandıktan sonra da Darıca’yı birlikte yönetme beraberliğidir. Darıca MHP İlçe Başkanımız Adem Emre Aygün ile sürekli istişare toplantıları yapıyoruz. Darıca’nın ihtiyaçlarını, eksikliklerini ve hayata geçirilmesi gereken proje ve hizmetleri masaya yatırıyoruz. Seçim sonrasında da bu toplantılarımız devam edecek ve bir arada olmaya devam edeceğiz.” dedi.

İNSANA DOKUNAN PROJELER OLUŞTURUYORUZ

Bıyık projelerine ilişkinde yaptığı açıklamada, “Darıca için içi boş, ihtiyaç olmayan projeleri oluşturup vatandaşımızın önüne koyma niyetinde değiliz. Bire bir insana dokunan projeleri oluşturacağız. İnsanımızın öncelikli olarak neye ihtiyaç duyuyorsa, ne eksikse işe oradan başlayacağız. Meydanlara çıkıp ev ziyaretleri yapıp vatandaşa boş projeler anlatmanın bir gereği yok. Konuşmak için konuşmaya da gerek yok. İnsana yarar getirecek hizmetler için mesai harcayacağız.”dedi.

Haber: Adnan Ayvaz

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cumhur, İttifakı, AĞBABA, için, toplandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı