“Daima sahada olacağız!”
Haber
16 Mayıs 2019 - Perşembe 16:12
 
“Daima sahada olacağız!”
Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, “Kapalı kapılar ardında değil, daima halkımızın içinde ve sahada olacağız” dedi.
Çayırova Haberi
“Daima sahada olacağız!”

Çayırova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yeni dönemde de ilçeye bağlı mahallelerin sokaklarında asfalt kaplama ve yama, yeni yol açma ve düzenleme, kaldırımlarda kilitli parke taşı ve karo döşeme çalışmalarına aralıksız devam ediyor.  Mahallelerde çalışmalarını hız kesmeden sürdüren ekipler, bu çerçevede, Çayırova ve Yenimahalle’de finişer ve iş makineleri yardımıyla sokaklarda asfalt serimi yaparak, kaldırımları karo ile kapladı.  Yenilenecek kaldırımlar için kazı çalışması başlatıldı. Hizmet akışının kesintisiz yapılabilmesi için sayısı arttırılan fen işleri ekipleri; gerektiği zamanlarda yeni arazi yolları da açıyor.

HALKIMIZIN EMANETİNE SAHİP ÇIKACAĞIZ

Yeni dönemde mahallelerde başlayan altyapı çalışmaları hakkında bir değerlendirme yapan Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, “Halkımızın bize olan teveccühünü karşılıksız bırakmayacak, gönül belediyeciliğinin gereği neyse eksiksiz yerine getireceğiz. Artık Çayırova’da yeni bir dönem başlamıştır. Bu nedenle görev ve sorumluluk alanımızda bulunan mahallerimize eksiği görülen hizmetleri vermek için büyük gayret sarf edeceğiz, halkımızın emanetine sahip çıkacağız. Hiçbir vatandaşımız merak etmesin; Çayırova’yı yaşanabilir, temiz, düzenli ve sağlıklı bir yaşam alanı haline getirmek için yeni dönemde üzerimize düşen görev ve sorumluluğu en iyi şekilde yerine getireceğiz. Kapalı kapılar ardında değil, daima halkımızın içinde ve sahada olacağız. Herkese eşit davranıp, eşit hizmet vereceğiz. Ekiplerimizin incelemelerinin yanında, muhtarlarımız ve vatandaşlarımızdan gelen talepleri de dikkate alacağız. Çayırova’yı halkımızla birlikte yöneteceğiz” diye konuştu.

KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Daima, sahada, olacağız!”,
Yorumlar
Haber Yazılımı