Haber Detayı
05 Nisan 2019 - Cuma 10:22
 
Dalkılıç’ın itirazları sonuç vermedi!
31 Mart yerel seçimlerinde Saadet Partisi’nin Dilovası Belediye Başkan adayı olarak seçime giren, ancak yaklaşık 1400 oy farkla seçimi kaybeden Ercan Dalkılıç, değerlendirmelerde bulundu
Darıca Haberi
Dalkılıç’ın itirazları sonuç vermedi!

31 Mart yerel seçimlerinde Saadet Partisi’nin Dilovası Belediye Başkan adayı olarak seçime giren, ancak yaklaşık 1400 oy farkla seçimi kaybeden Ercan Dalkılıç, değerlendirmelerde bulundu. Dilovası’nın Kurucu Belediye Başkanı olan ve bu görevi üç dönem sürdüren Dalkılıç, aday olduğu son iki seçimi ise çok az farklarla kaybetti. Dilovası’nda seçim sonuçlarıyla ilgili İlçe seçim kuruluna yaptıkları itirazların reddedildiğini ifade eden Dalkılıç, Seçim sonuçlarına ekibimizin çalışması üzerine itiraz edilmiş olup, bu itiraz sonucunda kuruldan 4’e 3 red edildikten sonra süreç tamamlanmıştır. Vicdanlarımız rahat. Bu saatten sonra hizmetlerin takipçisi olacağız.”dedi.

TEŞEKKÜR MESAJI YAYINLADI

Seçim boyunca kendisine destek verenlere teşekkür mesajı yayınlayan Dalkılıç, “Bu süre zarfında bütün benlikleri İle mücadele veren ekibime, bizlere hizmet eden çaycımızdan, ofis sorumlularımıza, İlçe başkanımız ve yönetimine, Kadın Kolları Başkanımız ve yönetimine, Gençlik Kolları Başkanımız ve yönetimine, Mahalle Başkanlarımız ve yönetimlerine, Bizler ile birleşip omuz omuza yürüyen parti bileşenlerimize ve ekiplerine teşekkür ederim. Biz bu seçimlerde kimseyi ötekileştirmedik, birleştirdik.”dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dalkılıç’ın, itirazları, sonuç, vermedi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı