DARICA BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL PROGRAMLAR
Haber
27 Kasım 2017 - Pazartesi 11:46
 
DARICA BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL PROGRAMLAR
Öğretmenler Günü dolayısıyla Darıca Belediyesi tarafından değişik etkinlikler düzenlenirken, Başkan Karabacak çocukların en iyi şartlarda yetişmesi adına büyük emekler veren öğretmenlerin her türlü övgüyü hak ettiğini ifade etti.
Darıca Haberi
DARICA BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL PROGRAMLAR

Darıca Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Bilgi Evleri’nde ve Darıca Belediyesi Engelliler Merkezi’nde görev yapan öğretmenler adına düzenlenen etkinliklerde öğretmenler gönüllerince eğlendiler.

Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte ise Volkan Aslan Türk Halk Müziği konseriyle Türk Halk Müziğinin en güzel parçalarını seslendirirken, geceye katılan öğretmenler ve vatandaşlar gönüllerince eğlendiler.

ÖĞRETMENLİK FEDAKARLIK GEREKTİRİR

Konserin ardından kısa bir selamlama konuşması yapan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak programa katılımlarından dolayı misafirlerine teşekkür ederken, öğretmenlik mesleğinin dünyanın en kutsal ve fedakarlık gerektiren mesleklerinin başında geldiğine vurgu yaptı. Başkan Karabacak  “Milletlerin her alanda, milli, ahlaki ve kültürel yönden güçlü olması ve medeni milletler seviyesine erişmesi ancak öğretmenlerin özverili çalışmalarına bağlıdır. Bu duygu ve düşüncelerle güçlü ve modern bir ülke olma yolunda hızla ilerleyen ülkemize en büyük hizmeti veren, gençlerimizi emanet ettiğimiz, onları hayata hazırlayan, fedakar ve cefakar bütün öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.” diyerek Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DARICA, BELEDİYESİ’NDEN, ÖĞRETMENLERE, ÖZEL, PROGRAMLAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı