Haber Detayı
05 Haziran 2018 - Salı 11:51
 
DARICA’DA SEÇMEN KAĞITLARI HAZIR
24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesi seçmen kağıtları muhtarlıklarda vatandaşlara dağıtılmaya başlanırken, Darıca Kazım Karabekir Mahalle Muhtarı Halil Toprak’ı ziyaret eden Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, vatandaşlara seçmen kağıtlarını almaları uyarısında bulundu.
 
 
 
Darıca Haberi


Darıca Kazım Karabekir Mahalle Muhtarı Halil Toprak’ı ziyaret eden Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, “ilçemizin en büyük Mahallesi olan K.Karabekir Mahallemizde seçimlere kadar sizler de fedakarlık ederek gece gündüz çalışıyorsunuz, vatandaşlarımızla bizler arasında köprü vazifesi gören siz değerli muhtarlarımız seçim sürecinde de önemli bir görev üstleniyorsunuz, işlerinizde kolaylıklar diliyorum. 24 Haziran Seçimlerinde oy kullanacak tüm vatandaşlarımıza da hangi okul ve sandıkta oy kullanacaklarını muhtarlıklarımızda hazır bulunan oy pusulalarını alarak öğrenmeleri tavsiyesinde bulunuyorum. Darıca ailesi olarak seçimlere şimdiden hazırız.” diyerek düşüncelerini açıkladı.

Muhtarlıklarda askıya çıkarılan seçmen kağıtları seçim günü olan 24 Haziran 2018 Pazar akşam seçim oylması bitene kadar muhtarlıklardan alınabilecek.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: DARICA’DA, SEÇMEN, KAĞITLARI, HAZIR,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı