Haber Detayı
04 Mart 2016 - Cuma 13:08
 
DARICA FARABİ BİR İLKE DAHA İMZA ATTI
Darıca Farabi Devlet Hastanesi’nde göreve başlayan Çocuk Psikiyatrı hasta kabulüne başladı. Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Hastane Yöneticisi/Başhekim Hikmet Yaşar şunları ifade etti.
Darıca Haberi
DARICA FARABİ  BİR İLKE DAHA İMZA ATTI

     ‘’ Darıca Farabi Devlet Hastanesi olarak Bölgemizde ilklere imza atmaya devam ediyoruz. Hastalarımız tarafından sıklıkla talep edilen Çocuk Psikiyatrı ihtiyacımızı Genel Sekreterliğimizin katkılarıyla hekim kadromuza dahil etmiş bulunuyoruz.

               Bölgemizin  ilk  Çocuk Psikiyatrı olarak hastanemizde hizmet verecek olan  doktorumuz,  değişik  branşlarda birbirinden değerli  112 hekimimiz  ve yaklaşık 1100 çalışanımızla Kocaeli, Darıca, Gebze, Dilovası, Çayırova ilçeleri ile  İstanbul  Tuzla, Pendik, Kartal bölgelerinden gelen hasta taleplerini karşılamaya çalışıyoruz. Ev  konforunda hazırlamış olduğumuz 9  yataklı  Palyatif Bakım Merkezimizi Ocak ayı itibariyle hizmete açtık. Önümüzdeki hafta ise Koroner Yoğun Bakım Ünitemizin açılışını yapmayı planlıyoruz. Hedefimiz daha fazla hastamıza en kaliteli sağlık hizmetini sunabilmek ’’dedi.

                  

                             

Kaynak: Editör:
Etiketler: DARICA, FARABİ, , BİR, İLKE, DAHA, İMZA, ATTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı