Haber Detayı
31 Ocak 2017 - Salı 14:48
 
DARICA'LI ÖĞRENCİLER MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERİMİZİ ÖĞRENİYOR
Darıca Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren bilgi evleri, sömestr tatilinde öğrencileri değerler eğitimi kampında üç günlük eğitime tabi tutuyor.
Darıca Haberi
DARICA'LI ÖĞRENCİLER MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERİMİZİ ÖĞRENİYOR

İlçede faaliyetlerini sürdüren Güzide Gençlik ve Kültür Merkezi ile yapılan işbirliği çerçevesinde, bilgi evinde eğitim gören öğrenciler üç gün boyunca sevgi, saygı, sorumluluk, adalet, güven, özgüven, alçakgönüllülük, empati, çalışkanlık ve sabır gibi konularda eğitime tabi tutuluyor.

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Eşi Teslime Karabacak’la birlikte değerler eğitimi kampındaki öğrencileri ziyaret etti. Bilgi Evleri bünyesinde sosyal ve kültürel etkinlikler kapsamında verilen değerler eğitimi kampıyla ilgili öğrencilerle sohbet eden Başkan Karabacak, “ çocuklarımızın sömestr tatilinde hem eğlenmeleri hem de yaşam boyunca istifade edebilecekleri bilgileri öğrenmeleri adına bu üç günlük kampların çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Örf, adet, gelenek ve göreneklerine bağlı nesiller yetişmesi adına çalışmalarımız devam ediyor.” diyerek düşüncelerini açıkladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DARICA'LI, ÖĞRENCİLER, MİLLİ, VE, MANEVİ, DEĞERLERİMİZİ, ÖĞRENİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı