Haber Detayı
23 Mart 2017 - Perşembe 11:33
 
DARICA MAHALLE KONAKLARINA KAVUŞUYOR
Darıca Belediyesi geçtiğimiz hafta temel atma törenini gerçekleştirdiği K.Karabekir Şehit Murat Telvim Mahalle Konağı’nın ardından ikinci mahalle konağının temel atma törenine hazırlanıyor.
Darıca Haberi
DARICA MAHALLE KONAKLARINA KAVUŞUYOR

Osmangazi Mahallesi’nde yapılacak olan Jandarma Onbaşı Şehit Zafer Tuygun Mahalle Konağı’nın temelleri 25 Mart 2017 saat 14:00’da düzenlenecek olan törenle atılacak.

TÜM HALKIMIZI BEKLİYORUZ

Cumartesi günü yapılacak olan temel atma törenine tüm vatandaşları davet eden Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, “geçtiğimiz hafta K.Karabekir Şehit Murat Telvim Mahalle Konağı’nın ardından ikinci mahalle konağımızın temel atma törenini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Böylesi önemli projelerle vatan uğruna şehit düşen kardeşlerimizin ismini yaşatacak olmak ayrıca bizleri mutlu ediyor. İçerisinde mahalle muhtarlığını da barındıracak olan Mahalle Konaklarımız ayrıca çok amaçlı salon, aile sağlık merkezi, kütüphane, okuma salonu, cafe ve mescid gibi alanlarla birlikte mahalle halkımızın bir çok ihtiyacına cevap verecek şekilde tasarlandı. Yılsonuna kadar tamamlayıp halkımızın hizmetine açacağımız bu eserlerimiz şimdiden halkımıza hayırlı olsun. Bu mutlu günümüzde tüm halkımızı da aramızda görmekten mutluluk duyacağız.” diyerek tüm vatandaşları Jandarma Onbaşı Şehit Zafer Tuygun Mahalle Konağı’nın temel atma törenine davet etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DARICA, MAHALLE, KONAKLARINA, KAVUŞUYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı