Haber Detayı
03 Kasım 2016 - Perşembe 08:57
 
DARICA SAADET PARTİLİLERİ ZİYARET EDİYOR!
Darıca Saadet Partisi İlçe Başkanlığı genel kongre öncesi başlatmış olduğu baş müşahit ve müşahit ziyaretlerini genel kongre sonrası ziyaretlere hız verdi.
Darıca Haberi
DARICA SAADET PARTİLİLERİ ZİYARET EDİYOR!

Komisyonlar şeklinde devam eden ziyaretler sıcak ortamlarda geçiyor. Müşahit ve aileleriyle yakından tanışma fırsatı bulup maddi, manevi, sıkıntı ve sevinçlerini paylaşıyor. Bu ziyaretler müşahitlere, yönetim kurulu üyelerine ve tüm teşkilat mensuplarına ayrıca heyecan kattığı belirtiliyor.

Darıca ilçe başkanı Çetinkaya;  "Tepkiler bizleri mutlu etmekte ve aramızda aile ortamını yakalamış bulunmaktayız. Bu vesileyle baş müşahit  ve müşahit  kardeşlerimize emeklerinden ve göstermiş oldukları özverili katkılarından dolayı  teşekkürü borç biliriz. Rabbim kendilerinden razı olsun. Milli görüş üzerinde taşıdığı misyon gereği toplumumuzun birlik ve beraberliği için;

“Savaş değil barış, Çatışma değil diyalog, Çifte standart değil Adalet, Sömürü değil iş birliği, Üstün görme değil eşitlik, Baskı ve tahakküm değil insan hakları ve demokrasi,” ilkeleriyle hedefimiz olan Yeni bir Türkiye, Yeniden büyük Türkiye ve yeni bir dünyayı tesis edebilmek için olanca gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DARICA, SAADET, PARTİLİLERİ, ZİYARET, EDİYOR!,
Yorumlar
Haber Yazılımı