Haber Detayı
07 Aralık 2016 - Çarşamba 11:25
 
DARICA YAŞAM MERKEZİ OLDU
Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Osmangazi Mahallesi’nde bulunan Çiftlik Evleri Sitesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.
Darıca Haberi
DARICA YAŞAM MERKEZİ OLDU

Belirli periyotlarla ilçedeki vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Karabacak, vatandaşların dilek, temenni ve sorunlarını dinlerken, ilçede devam eden çalışmalar ve projeler hakkında da bilgilendirmelerde bulundu.

BİRLİKTE GÜZEL İŞLER YAPTIK

Başkan Karabacak, kendilerini ağırlayan site sakinlerine teşekkür ederek, “bizleri bu sıcak ortamda ağırladığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Göreve geldiğimiz günden itibaren her daim sizlerin içinde olduk.Hep birlikte ağladık, hep birlikte güldük, iyi ve kötü günlerinizde hep içinizde olduk. Bu süreçte ilçemiz adına bir çok önemli projeyi hep birlikte hayata geçirdik. Seksen bin kişinin yaşadığı bir belde iken, nüfusu iki yüz bine yaklaşan önemli bir metropol haline gelen ilçemiz, gelişimine bağlı olarak göç almaya devam ediyor.Nüfus artış hızının yüksek olması dolayısıyla başta alt yapı olmak üzere, üst yapı ve ulaşımda zaman zaman sıkıntılar yaşansa da kalıcı çözümlerle halkımıza yaşanabilir bir ilçe bırakmak için çalışıyoruz.Bundan sonra da sizlerle birlikte ilçemize değer katacak projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz.” diyerek vatandaşların merak ettiği konular hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DARICA, YAŞAM, MERKEZİ, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı