Haber Detayı
28 Eylül 2018 - Cuma 17:31
 
DARICADA MAHALLE KONAKLARININ ÜÇÜNCÜSÜ AÇILIYOR
Darıca Belediyesi, Bağlarbaşı Mahalle Konağı ve K.Karabekir Mahalle Konağı’nın ardından Osmangazi Mahallesi Şehit Jandarma Onbaşı Zafer Tuygun Mahalle Konağı’nı da halkın hizmetine açıyor.
 
 
 
Darıca Haberi


01 Ekim 2018 Pazartesi günü saat 17:30’da  Osmangazi Mahallesi Dilan Sokak’ta açılışı yapılacak olan ve çok amaçlı hizmet verecek olan mahalle konağının giriş katı aile sağlık merkezi olarak kullanılacak. Bunun yanı sıra üst katta etüt sınıfı,  dikiş nakış sınıfı, öğretmenler odası, idari birim,  mescid ve tuvaletler bulunacak. Mahalle Konağı’nın yanında ise çocuklar için park ve semt sahası inşaa edildi.

DİĞER MAHALLELERİMİZE DE YAPACAĞIZ

Tüm vatandaşları Osmangazi Mahallesi Şehit Jandarma Onbaşı Zafer Tuygun Mahalle Konağı’nın açılışına davet eden Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak “iki hafta arayla açtığımız Bağlarbaşı Mahallesi Şehit J.Uzman Çavuş Salih Kayan Mahalle Konağı ve Kazım Karabekir Mahallesi Şehit Uzman Çavuş Murat Tevlim Konağı’nı nın ardından Osmangazi Mahallesi Şehit Jandarma Onbaşı Zafer Tuygun Mahalle Konağı’nı da hizmete açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çok amaçlı hizmet verecek olan mahalle konaklarımızı zamanla diğer mahallelerimize de yaparak daha geniş alanda hizmet vermeyi planlıyoruz. Seçim beyannamemizde halkımıza verdiğimiz sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İlçe halkımıza hayırlı olsun. Bu güzel günde tüm halkımızı açılış programımıza davet ediyorum.” dedi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: DARICADA, MAHALLE, KONAKLARININ, ÜÇÜNCÜSÜ, AÇILIYOR,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Arşiv
Haber Yazılımı