Haber Detayı
30 Mayıs 2018 - Çarşamba 22:04
 
Darıca, CHP'nin İftarında Buluştu
Darıca'da faaliyetlerini sürdüren sivil toplum kuruluşları ve muhtarlar Darıca CHP İlçe Başkanlığı tarafından Bayramoğlu Cücü Otel'de düzenlenen iftar programında bir araya geldi.
 
 
 
Darıca Haberi


Darıcalı muhtarların ve sivil toplum kuruluşların bir araya geldiği iftar programına Kocaeli CHP Milletvekili Tahsin Tarhan, Darıca CHP İlçe Başkanı Yakup Törk, Darıca CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Ebru Tayanç, Darıca CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aydın Işık, meclis üyeleri, Seçim Koordinasyon Merkezi Yönetimi ile partililer katıldı..Yenilen iftar yemeğinin ardından İlçe Sekreteri Asuman Tolunay'ın sunumu ile CHP Darıca İlçe Başkanı Yakup Törk ve Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan konuşmalarını gerçekleştirdi. Törk konuşmasında Ramazan Ayının güzelliğini Darıca'da görev yapan muhtarlar ve sivil toplum kuruluşları ile paylaşmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek davetlerine katılım gösterdikleri için teşekkür etti.

EN ZOR SEÇİM

Törk'ün ardından kürsüye gelen Kocaeli MilletvekiliöTahsin Tarhan yıllardır siyaset yaptığını ancak yaşadığı en zor seçimlerin 24 Haziran seçim süreci olduğunu ifade etti. Tarhan, "Ramazan Ayı içinde bir seçim süreci yaşamak gerçekten çok zor. Ama seçim seçimdir. Çalışmamıza devam edeceğiz. Güzel yarınlarda hep birlikte kol kola girip halaylar çekmek istiyorsak 24 Haziran seçimlerinden başarı elde etmek zorundayız. Çünkğü bu seçim Cumhuriyetin seçimidir. Bu seçim anayasanın seçimidir." dedi.

Haber ile ilgili geniş detay ve bol fotoğraf yarın HEDEF GAZETESİ'nde..

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Darıca,, CHP'nin, İftarında, Buluştu,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı