Haber Detayı
07 Mayıs 2020 - Perşembe 14:37
 
“Darıca’da acil sorunlara yöneldik”
Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu ile bir araya gelerek, “Darıca’da acil sorunlara ve çözümlere yöneldik. Bundan sonra ki yol haritamız da yıl yıl hazır” dedi.
Darıca Haberi
“Darıca’da acil sorunlara yöneldik”

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu ve Genel Sekreter Yardımcılarıyla bir araya gelen Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Darıca’nın acil sorunlarının çözülmesine yöneldiklerini belirtti. Toplantı sonrasında bir açıklama yapan Başkan Bıyık açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Darıca’lı vatandaşlarımızın oylarına talip olurken hazırlamış olduğumuz seçim beyannamemizde ki projelerin son durumunu değerlendirmek üzere Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu ve Genel Sekreter Yardımcılarıyla bir araya geldik.

PLANIMIZ YIL YIL HAZIR

‪Kocaeli Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte vatandaşlarımıza ne söz verdiysek bir bir yerine getirmeye devam ediyoruz. Özellikle göreve geldiğimiz bir yıllık süre zarfında Darıca’da acil sorunlara ve çözümlere yöneldik. Bundan sonra ki yol haritamız da yıl yıl hazır. Beş yılın sonunda söz verdiğimiz tüm projelerimizi tamamlamış olacağız. Bu güzel şehir için, hayallerimiz ve projelerimiz için,  ‘Darıca İçin Canla Başla’ çalışmaya devam edeceğiz.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Darıca’da, acil, sorunlara, yöneldik”,
Yorumlar
Haber Yazılımı