Darıca'da alt yapıdan sonra üst yapıda yenilenecek!
Haber
01 Haziran 2020 - Pazartesi 12:06
 
Darıca'da alt yapıdan sonra üst yapıda yenilenecek!
Darıca Haberi
Darıca'da alt yapıdan sonra üst yapıda yenilenecek!

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ve Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, sokağa çıkma kısıtlamasının son gününde Darıca’da incelemelerde bulundu. Şeker ve Bıyık, ilçede devam eden çalışmaları gezerek yetkililerden bilgi aldı.

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ve Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, sokağa çıkma kısıtlamasının son gününde Darıca’da incelemelerde bulundu. Şeker ve Bıyık’a AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay ve belediye başkan yardımcıları da eşlik etti. Milletvekili İlyas Şeker ve Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, parklarda vakit geçiren 65 yaş üstü vatandaşları ziyaret ederek hasbihal ettiler.

ALTYAPI ÇALIŞMALARINI GEZDİLER

Milletvekili Şeker ve Başkan Bıyık, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Osmangazi Mahallesi Aşıroğlu Caddesi’nde yapımı devam eden alt yapı çalışmalarını da inceledi. Yaklaşık 70 Milyon TL bedelle ihaleye çıkan ve çalışmaların hızlı bir şekilde devam ettiği alt yapı çalışmasının kısa sürede bitirileceğini ifade eden Başkan Muzaffer Bıyık, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın ve ekibine Darıcalılar adına teşekkür ediyorum. Altyapı çalışması tamamlandığında ilçemizin en büyük sorunlarından biri olan altyapı sorunu çözülmüş olacak” diye konuştu.

AŞIROĞLU PRESTİJLİ CADDE OLACAK

Aşıroğlu Caddesi’nde üstyapının da yenileneceğini ifade eden Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, “Aşıroğlu Caddesi’nde alt yapının ardından üstyapı çalışması da yenilenecek. Aydınlatmaları ve kaldırımlarıyla prestij cadde uygulaması gerçekleştireceğiz. Aşıroğlu’nda çöp konteynırları da yer altına alınacak. En kısa sürede çalışmaları tamamlamayı hedefliyoruz” dedi. Şeker ve Bıyık, daha sonra Darıca ve Bayramoğlu sahilleriyle Millet Bahçesi’nde devam eden çalışmaları da inceledi. Milletvekili İlyas Şeker, çalışmalara tam not vererek Millet Bahçesi ve sahilleriyle Darıca’nın cazibe merkezi olacağını söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Darıca'da, alt, yapıdan, sonra, üst, yapıda, yenilenecek!,
Yorumlar
Haber Yazılımı