Haber Detayı
07 Nisan 2017 - Cuma 11:56
 
Darıca’da ‘diriliş’ yürüyüşü
16 Nisan Referandumunu bir Halk’ın ‘dirilişi’ olarak gören Darıca Belediyesi, bugün İlçe’de büyük bir yürüyüş düzenliyor. Saat 19:30’da başlayacak yürüyüşe binlerin katılımı bekleniyor.
Darıca Haberi
Darıca’da ‘diriliş’ yürüyüşü

Referandum çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Darıca Belediyesi, bugün İlçe’de halkla birlikte yürüyecek. Saha çalışmalarını yaklaşık bir aydır sürdüren Darıca Evet Platformu, yürüyüş için hazırlıklarını tamamladı. Darıca Belediye Başkanı ile birlikte, Milletvekilleri ve çok sayıda protokol üyesinin de bu akşamki yürüyüşe katılımı bekleniyor.


HEDEF 10 BİN
16 Nisan referandum ile birlikte Türkiye’ne prangalarından kurtulacağını ifade eden Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, “16 Nisan, gençlerimiz, çocuklarımız ve halkımız için yeniden dirilişin tarihi olacak. Vesayetlerin, Ülkemiz üzerinde ki her türlü çirkin hesapların son bulacağı tarihi referandum da Darıca olarak ‘evet’ diyeceğiz. Bugün yapacağımız yürüyüşe tüm Darıcalıları ve ‘evet’ diyecek vatandaşlarımızı bekliyoruz. Bugün yapacağımız ‘diriliş’ yürüyüşünde on bini bulan gönül dostumuzla birlikte olmayı amaçlıyoruz” dedi.


UĞUR IŞILAK KONSERİ
Bugün saat 19:30’da başlayacak Darıca’da ki yürüyüşün başlama noktası Cami Mahallesi Sağlık Ocağı önü olacak. Çınaraltı’nı yürüyerek geçecek olan Darıcalılar, Cumhuriyet Meydanı’nda yürüyüşü bitirerek, düzenlenen programı takip edecek. Konuşmaların ardından Uğur Işılak, Diriliş için yürüyeceklere konser verecek. Parti bayraklarının kullanılmayacağı yürüyüşte, herkese Türk Bayrağı dağıtılacak.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Darıca’da, ‘diriliş’, yürüyüşü,
Yorumlar
Haber Yazılımı