Haber Detayı
25 Aralık 2017 - Pazartesi 14:59
 
Darıca’da “Ekmek İsrafı” Farkındalığı!
Darıca Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Darıcapark AVM‘nin işbirliği ile ekmek israfına dikkat çekmek ve bayat ekmelerin kullanımı ile ilgili sosyal farkındalık oluşturmak için önemli bir yarışma düzenliyor.
 
 
 
Darıca Haberi


Darıca Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Darıcapark AVM‘nin işbirliği ile ekmek israfına dikkat çekmek ve bayat ekmelerin kullanımı ile ilgili sosyal farkındalık oluşturmak için yarışma düzenlenecek.

GÜVEN VE BİRDANE JÜRÜ ÜYESİ OLACAK

27 Aralık 2017 Çarşamba Günü Saat:10.30'da Darıca Park AVM'de gerçekleştirilecek olan yarışmada Burçin Birdane, Birol Güven jüri üyeliği yapacak. Darıca’da hizmet veren her ilkokuldan 1 veli ve öğrencisinin katılacağı yarışmanın sonunda ödül töreni de gerçekleştirilecek. 1.olan yarışmacı yarım altın, 2.olan yarışmacı çeyrek altın, 3.olan yarışmacı gram altın ve her yarışmacı SMA Park Market’ten 50 TL’lik hediye çek kazanacak.

PROTOKOL KATILACAK

Yarışma programına İlçe Kaymakamı Ömer Karaman, Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, İlçe Milli Eğtim Müdürü İsmail Oğuz, SMA Metrostar yatırımcılarından Abdullah Örs gibi önemli isimler de davetli olacak.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Darıca’da, “Ekmek, İsrafı”, Farkındalığı!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı