Haber Detayı
07 Şubat 2019 - Perşembe 21:03
 
Darıca'da İttifak Uyumlu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin ittifak kararı almasının ardından yerel seçim sürecinde ittifakın uyumu, nezaketi ve birlik beraberliğin en güzel örneği Darıca'da yaşanıyor. Cumhur İttifakının Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık," ittifakın uyumunu asıl seçimi kazanıp Darıca'yı yönetirken göreceksiniz." sözlerini üç hilalli kürsülerden haykırıyor.
Darıca Haberi
Darıca'da İttifak Uyumlu

Düzenlenen toplantıda konuşan Ak Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, “ Bizim asıl işimiz seçimi kazandıktan sonra başlıyor. Bu bir seçim süreci ittifakı değildir. Bu ittifak seçimi kazandıktan sonra da Darıca’yı birlikte yönetme beraberliğidir. Darıca MHP İlçe Başkanımız Adem Emre Aygün ile sürekli istişare toplantıları yapıyoruz. Darıca’nın ihtiyaçlarını, eksikliklerini ve hayata geçirilmesi gereken proje ve hizmetleri masaya yatırıyoruz. Seçim sonrasında da bu toplantılarımız devam edecek ve bir arada olmaya devam edeceğiz.” dedi.

İNSANA DOKUNAN PROJELER OLUŞTURUYORUZ

Bıyık projelerine ilişkinde yaptığı açıklamada, “Darıca için içi boş, ihtiyaç olmayan projeleri oluşturup vatandaşımızın önüne koyma niyetinde değiliz. Bire bir insana dokunan projeleri oluşturacağız. İnsanımızın öncelikli olarak neye ihtiyaç duyuyorsa, ne eksikse işe oradan başlayacağız. Meydanlara çıkıp ev ziyaretleri yapıp vatandaşa boş projeler anlatmanın bir gereği yok. Konuşmak için konuşmaya da gerek yok. İnsana yarar getirecek hizmetler için mesai harcayacağız.”dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Darıca'da, İttifak, Uyumlu,
Yorumlar
Haber Yazılımı