Haber Detayı
08 Ocak 2018 - Pazartesi 10:19
 
Darıca’da Mezarlıklar yenileniyor
Büyükşehir Belediyesi Kocaeli genelindeki mezarlıkların onarım ve bakım çalışmalarına devam ediyor.
 
 
 
Darıca Haberi


Büyükşehir Belediyesi Kocaeli genelindeki mezarlıkların onarım ve bakım çalışmalarına devam ediyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler ve Yeşil Alan Dairesi Başkanlığı Kocaeli genelindeki mezarlıkların onarım ve bakım çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda İzmit, Kandıra, Darıca, Arslanbey, Derbent ve Kartepe mezarlıklarında, taş duvar ve çevre düzenlemeleri yapılıyor.

TAŞ DUVAR İMALATLARI YAPILIYOR

Kocaeli genelindeki mezarlıkların bakımını ve çevre düzenlenmesini yapan Büyükşehir Belediyesi İzmit, Kandıra, Darıca, Arslanbey, Derbent ve Kartepe mezarlıklarında, taş duvar ve çevre düzenlemesi çalışmaları yapılıyor. Çalışmalar kapsamında Üçtepeler köy, Çubuklubala köy, Hatip köy, Karatepe, Arslanbey Başaran, Derbent Orta, Derbent Meleksu ve Kent Mezarlıklarında taş duvar ve çevre düzenleme çalışmaları yapılıyor.    

3 BİN METRE TAŞ DUVAR

Büyükşehir Belediyesi Üçtepeler köy, Çubuklubala köy, Hatip köy, Karatepe, Arslanbey Başaran, Derbent Orta, Derbent Meleksu ve Kent Mezarlıklarında 3 bin metre taş duvar yapılıyor. Bu kapsamda yapılan çalışmalarda 3 bin 200 metreküp taş kullanılıyor. Büyükşehir Belediye Kocaeli genelindeki diğer ilçelerde mezarlıklarla ilgili çalışmalarına devam ediyor.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Darıca’da, Mezarlıklar, yenileniyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı