Haber Detayı
17 Mart 2019 - Pazar 12:53
 
“Darıca G.B bu durumu hak etmiyor”
BIYIK DARICA GENÇLERBİRLİĞİ’NE TAM DESTEK SÖZÜ VERDİ
Spor Haberi
“Darıca G.B bu durumu hak etmiyor”

Cumhur İttifakı AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, Osmangazi Mahallesi’nde Darıca Gençlerbirliği taraftarları ve mahalleli gençlerle bir araya gelerek, sarı yeşilli kulübe tam destek vereceğinin mesajını verdi.

Cumhur İttifakı AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, toplumun her kesimiyle kucaklaşmaya devam ediyor. Darıca’da sıkılmadık el kalmayacak şekilde yoğun bir tempoda çalışan ve herkesle sıcak ilişkiler kuran Bıyık, Osmangazi Mahallesi’nde Darıca Gençlerbirliği taraftarları ve mahalleli gençlerle çay sohbeti gerçekleştirdi. Oldukça yoğun katılımın olduğu ve yaklaşık 200 kişilik genç grubun yer aldığı buluşmada Bıyık, gençlere yönelik projelerini anlatarak gençlerin de taleplerini dinledi.

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ EN ÖNEMLİ DEĞERİMİZ

Gençlere yönelik birçok proje hazırladıklarını anlatarak destek isteyen Bıyık, Darıca Gençlerbirlği’nin içinde bulunduğu durumu hak etmediğini de ifade ederek göreve geldikten sonra Darıca Gençlerbirliği’ne her zaman destek olacaklarının sözünü verdi. Bıyık, “Ben Darıca’da doğdum büyüdüm. Beni tanıyanlar spora önem verdiğimi biliyor. Darıca Gençlerbirliği bizim en önemli markalarımızdan biri. Darıca Gençlerbirliği’nin içinde bulunduğu durum bizi de çok üzüyor. Yaklaşık 85 yıllık bir çınar olan Darıca Gençlerbirliği’ne her zaman destek olacağız”dedi.

ŞAMPİYONLUK BİZİM ÇOCUKLARIMIZLA GELSİN

Alt yapıya eğilim göstererek tesisleşme anlamında önemli adımlar atacaklarının mesajını veren Başkan Bıyık, “ Ben Darıca Gençlerbirliği’nde daha çok bizim bölgemizdeki gençlerin forma giymesinden yanayım. Darıca Gençlerbirliği şampiyon olacaksa da bizim çocuklarımızla olsun. Bunun için gerekli altyapıyı sağlamak için çalışacağız. Belediye başkanı olduktan sonra Nenehatun’daki amatör sahayı yeniden düzenleyeceğiz. Oraya güzel bir spor kompleksi yapacağız. Amatör kulüplerimizin daha iyi şartlarda spor yapmaları için çalışacağız” dedi. 

TARAFTARLARDAN BIYIK’A FORMA JESTİ

Bıyık’ın gençlere yönelik projelerini dikkatle dinleyen ve projelere tam destek veren Darıca Gençlerbirliği taraftarları, seçim çalışmalarında Bıyık’a başarılar dilerken, Bıyık’a forma hediye ederek tam destek verdiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Darıca, G.B, bu, durumu, hak, etmiyor”,
Yorumlar
Haber Yazılımı