Haber Detayı
15 Ekim 2018 - Pazartesi 17:00
 
‘’Darıca’yı Süper Lig’e taşımak için buradayım!’’
Spor Haberi
‘’Darıca’yı Süper Lig’e taşımak için buradayım!’’

Darıca Gençlerbirliği’nde Abdulkadir Aslan’dan boşalan teknik direktörlük görevine getirilen Oktay Derelioğlu, sarı yeşilli temsilcimizle 1 yıllık resmi sözleşme imzaladı. İmza töreninde konuşan Derelioğlu, ‘’Çok konuşarak değil, çok çalışarak ve üreterek Darıca G.B’yi Süper Lig’e çıkarmak için buradayız’’dedi. Oktay Derelioğlu için kulüp tesislerinde düzenlenen imza törenine Onursal Başkan Şükrü Karabacak, Kulüp Başkanı Mücahid Vural ile kulüp yöneticilerinden Lokman Demirtaş, Ali Ekmel Bilir ve Ahmet Sağlam’nın yanı sıra yeni Sportif Direktör Hakan Menekşe ve Derelioğlu’nun teknik heyeti katıldı.


KARABACAK: GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ GEREKİYORDU


Darıca Gençlerbirliği Onursal Başkanı Şükrü Karabacak, Teknik Direktör Oktay Derelioğlu için düzenlenen imza töreninde önemli mesajlar verdi. Sözlerine eski teknik heyete verdikleri emekler için teşekkür ederek başlayan Başkan Karabacak, takımın sonuç olarak beklentilerin altında kaldığı için görev değişikliğine karar verdiklerini söyledi. Oktay Derelioğlu ve ekibiyle yeni bir döneme başlıyoruz. Kendilerine başarılar diliyorum. Her zaman her şekliyle yanlarında olacağım. Darıca’mıza hayırlı olsun’’dedi.


KARABACAK: DARICA G.B MARKASINI KİMSE SİLEMEZ


Darıca Gençlerbirliği’nin yoluna emin adımlarla devam edeceğini vurgulayan Başkan Karabacak, Darıca G.B’nin hiçbir zaman hedefsiz olmayacağının altını çizdi. Darıca G.B’yi her zaman siyaset üstü tuttuklarını belirten Başkan Karabacak, ‘’Darıca G.B bizim evladımız gibi, gözbebeğimizdir. Hem Darıca’nın hem Kocaeli’nin markasıdır. Bu markayı silmeye kimsenin gücü yetmez’’dedi.


‘’KONUŞARAK DEĞİL, ÇALIŞARAK İŞ YAPACAĞIZ’’


Sarı yeşilli temsilcimizin yeni teknik direktörü Oktay Derelioğlu , Darıca G.B’nin kulüp yapısıyla ilgili övgü dolu sözler sarf ederek, Darıca’yla anlaştığı için çok mutlu olduğunu söyledi. Derelioğlu, ‘’Darıca Gençlerbirliği benim için her zaman sempatiyle baktığım bir kulüp olmuştur. Darıca G.B’de sevgi ve huzur ortamı olduğunu ekip olarak gördük. Kulübümüzdeki yeni oluşumla birlikte uzun vadeli planlamayla çok çalışarak ve üreterek var olmak istiyoruz. Burada olmaktan dolayı son derece mutluyum. Konuşarak değil, çalışarak ve üreterek iş yapacağız’’dedi.


‘’EN BÜYÜK DESTEKÇİMİZ KARABACAK OLACAK’’


İddialı açıklamalar yapmaktan kaçınmayan Derelioğlu, Darıca G.B’yi Süper Lig’e çıkarmak adına uzun vadeli planlamalar yapacaklarını söyledi. Derelioğlu, ‘’Darıca halkının desteğiyle çok iyi yerlere geleceğimize inanıyorum. Kısa vadeli değil, uzun vadeli planlamayla Darıca G.B’yi Süper Lig’e taşıyacak bir düşünce yapısıyla buradayız. Biz de Şükrü Başkanımızın söylediği gibi buraya evladımız gözüyle bakacağız. En büyük destekçimizin Onursal Başkanımız Sayın Şükrü Karabacak ve ekibinin olacağına inanıyorum. Hedefimiz örnek bir kulüp olmak’’dedi.


‘’AKHİSAR AVRUPA’DA, DARICA NEDEN OLMASIN’’


Darıca G.B tesislerini çok beğendiğini kaydeden Derelioğlu, ‘’Çok kulüpte olmayan bir tesis ortamı var. Huzur ortamını temiz düşünerek çok daha iyi yerlere getireceğimize inanıyorum. Her şey mükemmel. Projelerimiz içinde başarıyla birlikte kurumsal yapımızın da büyümesi gerekiyor. Bunun temel taşlarını atacağız. Bir üst lige çıktığımızda yeni bir stadımız daha iyi bir tesisimiz olacak. Akhisar Avrupa Kupaları’nda mücadele ediyorsa, Darıca neden etmesin’’dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘’Darıca’yı, Süper, Lig’e, taşımak, için, buradayım!’’,
Yorumlar
Haber Yazılımı