Haber Detayı
02 Ekim 2018 - Salı 17:09
 
Darıcalı Öğrenciler TEMA Gönüllüsü
Darıca Faik Şahenk İlkokulu öğrencileri TEMA gönüllüsü oldu. Gönüllü öğrencilerin rozetleri TEMA Gebze temsilcisi Feride Özkan Deniz Yıldız tarafından takıldı.
 
 
 
Darıca Haberi


Öğrenciler gönüllü kartlarını alarak TEMA gönüllüsü oldular. Öğrencilerin doğayla kurduğu ilişkide daha hassas ve çevre sorunlarına karşı daha duyarlı olacaklarını söyleyen Darıca Faik Şahenk İlkokulu Müdürü Mustafa Sağdıç, “Minik öğrencilerimiz artık bir TEMA gönüllüsü. Doğa sevgisini küçük yaşlarda çocuklarımıza aşılarsak, geleceğe daha yaşanabilir bir dünya bırakırız. Öğrenciler okul arkadaşlarını ve ailelerini de tema gönüllüsü olmaya davet edecekler.” dedi.

ÖNEMLİ BİR ADIM

Çevre sorunlarının olmadığı yaşanılabilir bir gelecek için erken yaşta farkındalık oluşturmanın önemine değinen Sağdıç, “Desteklerinden dolayı ailelere ve öğretmenlere de ayrıca teşekkür ediyorum. TEMA ailesine katılan tüm çocuklarımızı tebrik ediyorum. Toprağı, havayı suyu korumaya ben de varım diyerek herkese örnek olacak çok önemli bir adım attılar.” diye konuştu. Darıca Faik Şahenk İlkokulu 3/A sınıfına TEMA Gebze Temsilcisi tarafından ‘Bu sınıfın öğrencileri TEMA gönüllüsüdür’ yazılı tabela asıldı.

KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Darıcalı, Öğrenciler, TEMA, Gönüllüsü,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Arşiv
Haber Yazılımı