Haber Detayı
20 Eylül 2018 - Perşembe 21:05
 
Darıcalı Öğretmenler İçin İmzalar Atıldı
Darıca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü projesi olan ‘Öğretmenlere Robotik Ve Kodlama Eğitimi’ Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’ndan (MARKA) destek almaya hak kazanmıştı. Önceki gün MARKA, sözleşmeyi imzaladı.
 
 
 
Darıca Haberi


Öğretmenlerin eğitimde her türlü gelişimi imkânlar doğrultusunda hızlandırarak, çağın ihtiyacına uygun değişimi destekleyen Darıca İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Oğuz, ‘Yenilikçi ve Etkin Öğretmen Platformu’ oluşturmuştu. Oluşturulan platform çerçevesinde öğretmenlerin ilgi duyduğu sosyal faaliyet alanlarını tespit edilerek yeteneklerinin gelişimine fırsatlar sunulmuştu. Darıcalı Bilişim Teknolojileri öğretmenlerin istekleri ile öğretmenlere ‘Robotik Ve Kodlama Eğitimi’ verilmişti. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı 2018 yılı Teknik Destek Programı çerçevesinde öğretmenlere verilen ‘Robotik Ve Kodlama Eğitimi’ projesi destek almaya hak kazandı.

HAYIRLI OLSUN

Tüm öğretmenlere teşekkür eden Darıca İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Oğuz, “Değerli öğretmenlerimizin ilgi duyduğu sosyal faaliyet alanlarını tespit ederek yeteneklerinizin gelişimine fırsatlar sunmak amacıyla Darıca Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde ‘Yenilikçi ve Etkin Öğretmen Platformu’ oluşturmuştuk. Platform çerçevesinde öğretmenlerimize ‘Robotik Ve Kodlama Eğitimi’ verdik. Eğitimimiz MARKA’dan destek almaya hak kazandı. Emeği geçen öğretmenimiz ELA Hızlı’ya teşekkür ederiz. Program tüm öğretmenlerimize hayırlı olsun.” dedi. Önceki gün düzenlenen imza toplantısına katılan Oğuz, sözleşmenin imzalandığını duyurdu.

KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Darıcalı, Öğretmenler, İçin, İmzalar, Atıldı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı