Haber Detayı
22 Nisan 2016 - Cuma 17:34
 
Davutoğlu'ndan o şehirlere hızlı tren müjdesi
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Antalyalılara hızlı tren müjdesi verdi. Davutoğlu konuşmasında, "Antalya'yı Eskişehir'i, Konya'ya ve Kayseri'ye hızlı trenle bağlayacağız inşallah." dedi.
Gebze Haberi
Davutoğlu'ndan o şehirlere hızlı tren müjdesi

Davutoğlu, Antalya merkez Kepez ilçesinde düzenlenen toplu açılış  töreninde, Antalya'nın kendileri için farklı olduğunu, her mitinglerinde  Antalyalıların kendilerini bağrına bastığını söyledi.

 
 

Davutoğlu'nun konuşması şöyle:

"Antalya'yı Isparta'ya, Mersin'e, Konya'ya, Muğla'ya, karaman'a bölünmüş yollarla tamamlayıp ulaşıma açacağız. Antalya'yı Konya'ya daha kolay ulaştıracağız. Ben ne kadar Konya milletvekili isem o kadar da Antalya milletvekiliyim. O yaylaların üstünde bütün Antalyalı yörüklerimizi ağırladık. Dağları delip Çubuk tünelini inşa edeceğiz. Antalya-Alanya otoyolunun proje çalışmalarına devam ediyoruz. 5 adet tünelle ilgili çalışmalarımız sürüyor. Antalya'yı Eskişehir'i, Konya'ya ve Kayseri'ye hızlı trenle bağlayacağız inşallah. Antalya dünya turizmin bir başka merkezi Kapadokya'yla buluşacak. Demre ve Gazipaşa yat limanlarını yapıyoruz. Dünya Antalya'yı tanıyacak, Antalya'nın ayağına gelecek. Gelecek nesiller bizi inanıyorum ki, hayırla yadedecek." 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Davutoğlu'ndan, o, şehirlere, hızlı, tren, müjdesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı