Haber Detayı
18 Mart 2019 - Pazartesi 10:38
 
Değişimler her zaman güzeldir
Millet ittifakının CHP’li Gebze Belediyesi Başkan Adayı Avukat Recep Dursun, tüm zamanını Gebzelilerle geçiriyor. Kırım Romanya Tatar Türkleri Derneğinin çiğ börek gününe katılan Başkan Adayı Recep Dursun, “Değişim güzeldir, iki hafta sonra Gebze’yi değiştireceğiz” dedi.
Gebze Haberi
Değişimler her zaman güzeldir

YÜZ GÜNÜ GERİDE BIRAKTI

Millet ittifakının CHP’li Gebze Belediyesi Başkan Adayı Avukat Recep Dursun yorulmak nedir bilmiyor. Sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayan Başkan Adayı Recep Dursun seçim çalışmalarında yüz günü geride bırakırken bu defa Kırım Romanya Tatar Türkleri Derneğinin çiğ börek gününe katıldı. Eski Milletvekili Ensar Öğüt, CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz ve Gebze Belediyesi Meclis üyesi adayları da düzenlenen programa katılırken renkli anlar yaşandı.  

SONU DA GÜZEL OLACAK

Oldukça güzel bir atmosferde gerçekleşen dernek programında konuşan Millet ittifakının CHP’li Gebze Belediyesi Başkan Adayı Recep Dursun, " Bugün buraya bizleri davet eden herkese teşekkür ediyorum. Güzel bir şehir için yola çıktık, inşallah sonu da güzel olacak. İnsan yaşamında değişimler her zaman önemli yer tutar. Değişim başkadır, değişim güzeldir. İki hafta sonra Gebze’yi değiştireceğimize inanıyorum, tercihiniz değişimden yana olsun” dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Değişimler, her, zaman, güzeldir,
Yorumlar
Haber Yazılımı