Haber Detayı
29 Ocak 2019 - Salı 11:23
 
Demirci 5 yılı değerlendirdi!
Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, 5 yıl boyunca görev yaptığı Belediye Meclis Üyeleriyle yaptığı değerlendirme toplantısında, Çayırova’nın tarihi bir dönüşümü yaşadığını belirterek, hizmetlerde emeği geçen Meclis Üyelerine teşekkür etti.
Çayırova Haberi
Demirci 5 yılı değerlendirdi!

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Meclis üyeleriyle değerlendirme toplantısı düzenledi. Demirci, 5 yıl boyunca görev yaptığı meclis Üyeleriyle Çayırova Sosyal tesislerinde yaptığı toplantıda 5 yıllık görev süresini değerlendirdi. İlçeye yeni bir vizyon ve çehre kazandırdıklarını, yapılan tüm hizmetlerde Meclis üyelerinin katkısının yadsınamaz olduğunu vurgulayan Demirci, 31 mart yerel seçimleriyle beraber AK hizmetlerin devam etmesini diledi. AK Parti’nin dava partisi olduğunu vurgulayan Demirci, bu nedenle küslüğe yer olmadığını belirtti.

ÇAYIROVA MODEL OLDU

31 Mart seçimlerinde Kocaeli’nin tüm ilçeleriyle ve merkeziyle başarılı olması için üzerine düşen görevi en iyi şekilde icra edeceğini vurgulayan Belediye Başkanı Şevki Demirci, yeni dönemde de hizmetlerin artarak devam etmesini arzuladıklarını söyledi. Çayırova’yı yapılan yatırımlarla gelişmiş, düzenli ve yaşanabilir bir ilçe olarak yeniden inşa ettiklerini vurgulayan Demirci, “5 yılda büyük emek harcadık. Çayırova’nın her bir köşesine hizmetlerimizi nakış nakış işledik.  Çayırova’mızı bu dönem boyunca baştan aşağıya yeniden inşa ettik. 5 yılda 450 Milyon Liralık yatırımla her alanda hizmet ürettik. Klasik belediyecilikten ziyade Sosyal Belediyeciliğe ağırlık verdik. Vatandaşın günlük hayatını ilgilendiren her alanda varolduk. Eğitim, sağlık, spor, sanat, ulaşım ve daha birçok alanda yatırımlarımızı vatandaşlarımızın hizmetine sunduk.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Demirci, 5, yılı, değerlendirdi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı