Haber Detayı
08 Mart 2016 - Salı 14:35
 
Demirci’nin Minik Misafirleri
İstiklal İlkokulu Ana sınıfında eğitim gören 3-5 yaşındaki çocuklar, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’ye teşekkür ziyaretinde bulundu.
Çayırova Haberi
Demirci’nin Minik Misafirleri

Ana sınıfı öğretmeni, veliler ve minik öğrenciler eğitime sunduğu katkıdan dolayı Belediye Başkanı Şevki Demirci’ye teşekkür ettiler. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette başkan Demirci’ye sorular soran çocuklar, ayrıca okul için birkaç istekte bulundular.

Ziyarette çocuklarla yakından ilgilenen başkan Demirci, çocukların öğretmenlerinin ve annelerinin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı. Miniklere oyuncak hediye eden Demirci, velilerin de taleplerini dinledi. Eğitim yatırımlarının her zaman devam edeceğinin vurgusunu yapan Demirci, Çayırova’daki eğitim sistemine belediye olarak yeni eğitim hizmetleriyle destek olduklarını söyledi. Yeni bir okulun inşaatının tamamlandığını, yıl içerisinde birkaç yeni okulun temelinin atılacağını kaydeden Demirci, ana sınıfları dalında da 5 ayrı Anne-Çocuk Kulübüyle hizmet verdiklerini söyledi. Çocuk Kulüplerinde hem annelerin hem de çocukların eğitim aldığını aktardı. Tamamı ile ücretsiz bir hizmet verdiklerini söyleyen Demirci, 2 yeni Anne-Çocuk Kulübününse önümüzdeki günlerde hizmete gireceğini dile getirdi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Demirci’nin, Minik, Misafirleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı