Haber Detayı
17 Kasım 2016 - Perşembe 12:58
 
DEMİRCİ; “ÖZEN GÖSTERİLMELİ!”
DEMİRCİ; “ÖZEN GÖSTERİLMELİ!” Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, vatandaşa sosyal medya üzerinden çağrı yaptı. Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci sosyal medya hesabı Facebook üzerinden vatandaşa seslendi.
Çayırova Haberi
DEMİRCİ; “ÖZEN GÖSTERİLMELİ!”

Demirci sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama da, “Fatih Caddesi'nde bu tür manzaralarla karşılaşmak oldukça üzücü. Prestij Caddemize özen göstermek hepimizin görevi. Her şey daha güzel bir 'Çayırova' için...” diyerek vatandaşları uyardı.

 

Demirci’nin bu uyarısına ise bazı vatandaşlar tepki gösterirken, bazı vatandaşlar ise Başkan Demirci’ye hak vererek şunları söyledi;

Dündar Laçin: “Başkanım bu çöpü bu şekilde bırakanlar kadar bu caddeye bir çöp konteyneri bırakamayan belediyemizin de kendisini eleştirmesi gerekmez mi? Vatandaş çöpü itinayla bıraksa da caddede köpekler çöpleri dağıtıyor... Sizler caddedeki çöp sorununu çözmedikçe vatandaş ne yapsa boş. Yazın kokusuyla işkence olan çöp sorunu ara sokaklara pis suyunu akıtmaya devam edecek... SAYGILARIMLA”

Numan Ayyıldız: “Yapanlara ceza uygulanmalı”

Aşkın Soğuksu: “Başkanım caddede kaldırımlarda yürümeye yer bulamıyoruz. Sağ olsun esnaflar bütün yaya kaldırımlarını işgal etmişler. Nedense kimse bunu görmüyor, zabıta arkadaşlar caddeye uğramama kararımı aldı anlamadım.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: DEMİRCİ;, “ÖZEN, GÖSTERİLMELİ!”,
Yorumlar
Haber Yazılımı