Haber Detayı
11 Aralık 2018 - Salı 14:52
 
Demirci ve Aydın Minik Kaan'ı Unutmadı
Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, bireysel farklılığı olan ve geçtiğimiz günlerde ameliyat geçiren Kaan Töngel’i evinde ziyaret etti. Gebze Ticaret Odası Meclis Üyesi Baran Aydın ile birlikte Töngel ailesine ziyarette bulunan Demirci, Kaan ile güzel vakit geçirdi.
Çayırova Haberi
Demirci ve Aydın Minik Kaan'ı Unutmadı

Geçirdiği ameliyat sonrası evinde istirahat eden 13 yaşındaki Kaan ile sohbet eden Demirci, Töngel ailesinin her zaman yanında olduklarını söyledi. Herhangi bir ihtiyaçta belediye olarak hazır bulunduklarını da hatırlatan Demirci, “Bireysel farklılığı olan her bir vatandaşımız bizim için çok önemlidir. Onların hayatlarında bir nebzede kolaylık sağlamak bizim asli görevimizdir. Tüm ihtiyaç sahiplerimize olduğu gibi özel kardeşlerimizde sahip çıkıyoruz.” dedi.

 

“Her Zaman Özel Kardeşlerimizin Yanındayız”

Bireysel farklılığı olan vatandaşların sorunlarının çözümü noktasında 15 yılda büyük bir ilerleme kaydedildiğini aktaran Demirci, Türkiye’nin sosyal bir devlet olma yolunda önemli adımların atıldığını söyledi. Demirci, “Hükümetimizin özel kardeşlerimize yönelik yapmış olduğu devrim niteliğindeki projelerle birlikte biz de belediye olarak engelsiz şehir oluşturmak için büyük gayret sarfediyoruz. Sağlık, eğitim ve benzeri her türlü hizmete kolayca ulaşmaları için EKM Birimimiz ve tam teşekküllü engelli araçlarımızla hizmet veriyoruz. Ayrıca özel öğrencilerimizin okula ve her türlü eğitim ihtiyacına erişmesi için servis imkanları sunuyoruz. Akülü araç temin ediyor ve şehrin belirli yerlerine yaptığımız şarj istasyonlarıyla hayatlarını kolaylaştırmaya çalışıyoruz.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Demirci, ve, Aydın, Minik, Kaan'ı, Unutmadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı