Haber Detayı
13 Kasım 2018 - Salı 17:34
 
Demirci Velilerle ‘Hasbihal’de
Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’nin halkla birebir olduğu ve yapılan yatırımların halk nezdindeki olumlu ya da olumsuz sonuçlarının ölçüldüğü Hasbihal Buluşmalarında Anne Çocuk Kulüplerindeki veliler ile bir araya geldi.
Çayırova Haberi
Demirci Velilerle ‘Hasbihal’de

Vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi ile takip edilen ve bu yılda kaldığı yerden devam eden Hasbihal Buluşmaları’nda Anne Çocuk Kulüpleri velileriyle bir araya gelen başkan Demirci, vatandaşların taleplerinin yanı sıra yatırımların son durumları hakkında da bilgilendirmelerde bulunuyor. Haftanın belirli günlerinde planlanan programlar çerçevesinde vatandaşlarla hasbihal eden Belediye Başkanı Şevki Demirci, bu ziyaretlerinde Anne Çocuk Kulübü öğrencileriyle de yakından ilgileniyor.

2019’UN ÇAYIROVA’SINI İNŞA EDİYORUZ

4,5 yılda birçok yatırıma imza atmanın ve bu çalışmaları halkın kullanımına sunmanın çok önemli bir nokta olduğunu belirten Demirci, “Hasbihal Buluşmalarımız, sizlerin değerli olan görüşlerini almamıza olanak sağlayan anlamlı bir sosyal projedir. Bu çerçevede 2017 yılında başladığımız bu projede birçok vatandaşımıza ulaştık. Bu yılda yine ilk buluşmalarımıza belediyemizin eğitim ağının ilk adımını oluşturan Anne Çocuk Kulüplerimizle başladık. Buradan çıkacak talepler, fikirler bizim projelerimize yön vermemizi, her bir yatırımımızı ihtiyaca göre şekillendirmemizi sağlıyor.” dedi.

4,5 YILDA 400 MİLYONU AŞAN YATIRIM

Gerçekleştirilen toplantılarda yatırımlar hakkında da bilgilendirmelerde bulunan başkan Demirci, Çayırova’nın 4 bir yanında yeni yeni projelere imza attıklarını ve ilçenin gelişimine yön verdiklerini söyledi. 4,5 yılda 400 milyonu aşan yatırımlarla kentleşme ve kentlileşme yolunda büyük bir ilerleme kaydettiklerini aktaran Demirci, 2019’un Çayırova’sının inşasını büyük oranda tamamladıklarını açıkladı. Hasbihal Buluşmaları programlarında velilerle sohbetinin ardından Anne Çocuk Kulübü öğrencileriyle de bir araya gelen Demirci, çocuklara derslerinde eşlik etti. Boyama dersine katılarak çocuklarla boya çalışması da yapan Demirci, 4.000 öğrencisiyle örnek olan Anne Çocuk Kulüplerine ziyaretlerinin devam edeceğini de sözlerine ekledi.

KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
Etiketler: Demirci, Velilerle, ‘Hasbihal’de,
Yorumlar
Haber Yazılımı