Haber Detayı
31 Ekim 2018 - Çarşamba 09:30
 
Deniz Yıldızları cumhuriyet için yürüdü
Cumhuriyetimizin 95.yılı anısına genç beyinlerde Cumhuriyet bilincini kalıcı kılmak ve Ata’nın emaneti olan Cumhuriyete sahip çıktıklarını gösterme adına Deniz Yıldızları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul idarecileri, öğretmenleri ve öğrencileri ile beraber Cumhuriyeti yürüyüşü düzenledi.
Spor Haberi
Deniz Yıldızları cumhuriyet için yürüdü

Cumhuriyetimizin 95.yılı anısına genç beyinlerde Cumhuriyet bilincini kalıcı kılmak ve Ata’nın emaneti olan Cumhuriyete sahip çıktıklarını gösterme adına  Deniz Yıldızları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul idarecileri, öğretmenleri ve  öğrencileri ile beraber Cumhuriyeti yürüyüşü düzenledi.

Beden Eğitimi öğretmenlerinin organize ettiği doğa yürüyüşü GEDOSK’tan iki rehber eşliğinde okul öğrencileri, öğretmenleri, okul idarecileri ve geziye sponsor olan Garanti Bankası çalışanları traking külübünden bir grubun katılımıyla gerçekleşti. Beden Eğitimi öğretmenleri yaptıkları açıklamada, ‘’Geziye sponsor olan Garanti Bankası çalışanları adına Aynur Öztürk hanıma, Ertur Servis A.Ş’ye ve  şoförlerine, rehberlik yapan GEDOSK'a, organizasyonu düzenleyen okul müdürümüz Barış Şimdi’ye, emeği geçen tüm idareci, öğretmen ve öğrencilerimize çok teşekkür ediyoruz’’denildi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Deniz, Yıldızları, cumhuriyet, için, yürüdü,
Yorumlar
Haber Yazılımı