Haber Detayı
22 Mayıs 2018 - Salı 12:36
 
“DERDİMİZ MİLLETİYLE GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE”
Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu aday listelerinin açıklanmasının ardından değerlendirmede bulundu.
 
 
 
Siyaset Haberi


Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Milletvekili aday listelerinin belirlenmesinin ardından bir açıklama yaparak listeyi değerlendirdi. Katırcıoğlu yaptığı açıklamada “Milletvekili aday listemiz ülkemize, milletimize ve Kocaeli’mize hayırlı olsun.” dedi.

Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Milletvekili aday listelerinin belirlenmesinin ardından bir açıklama yaparak listeyi değerlendirdi. Katırcıoğlu yaptığı açıklamada “Milletvekili aday listemiz ülkemize, milletimize ve Kocaeli’mize hayırlı olsun. Kocaeli’ye hizmet edecek, hedeflerimizi daha da ileri noktalara taşıyacak olan milletvekilli adaylarımıza da hayırlı olsun. 108 aday adayımız vardı, hepsi birbirinden kıymetli isimlerdir. Derdimiz milletiyle güçlü bir Türkiye, bu noktada listeye giren, girmeyen herkesin sunacağı katkı değerlidir, herkes bu kutlu yolculuğun yolcusudur.” dedi.

KATIRCIOĞLU: “HEDEFİMİZ BELLİDİR”

Katırcıoğlu, “24 Haziran hedefimiz bellidir, hedefe yürürken Kocaeli birdir ve beraberdir. 24 Haziran’da TBMM çoğunluğa sahip bir AK Parti ve yolunda yürümekten onur duyduğumuz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı ile süreci taçlandıracağız. Hedefimiz için var gücümüzle çalışıyoruz, çalışacağız. Durmak Yok Yola Devam” dedi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: , “DERDİMİZ, MİLLETİYLE, GÜÇLÜ, BİR, TÜRKİYE”,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı