Haber Detayı
15 Ekim 2019 - Salı 09:33
 
Dijital Ticaret Zirvesi yarın başlıyor!
Dijital Ticaret Zirvesi 16 Ekim 2019 Çarşamba günü (yarın) saat 13.30’da GOSB Konferans Salonu’nda yapılacak.
Gebze Haberi
Dijital Ticaret Zirvesi yarın başlıyor!

Dijital Ticaret Zirvesi, Türkiye’de e-ticaret, e-ihracat ve e-dönüşümün öncülerini KOBİ’ler ile buluşturuyor, yeni nesil ticaretle tanıştırıyor ve Türkiye ekonomisini güçlendirmeye destek oluyor. Dijital Ticaret Zirvesi yetkilileri bir açıklama yaparak zirveye KOBİ’leri davet etti. Yetkililer, “Tüm işletmeler geleneksel ticaret işleyişinin 21. yüzyıl ve devamında tüketici beklentilerine karşılık vermede yetersiz kalmakta olduğunun farkındalar. Ancak geleneksel iş yapma alışkanlığına sahip küçük ve orta ölçekteki işletmelerin teknik ve pratik anlamda yenilikçi yöntemlere adapte olmaları her zaman için kolay değil. Bu da işletmelerin operasyonlarını geleceğe taşımalarının önündeki en büyük engel.

TÜRKİYE İÇİN YENİ YOL HARİTASI

Çözüm olarak ise; E-ticaret, e-ihracat ve e-dönüşüm konusunda işletmelere destek olmak. İşte TÜRKONFED, SAP ve MBİS öncülüğünde, Gitti Gidiyor ile İYZİCO da güçlerini birleştirerek Türkiye için yeni bir yol haritası oluşturdu. Dijital Ticaret Zirvesi’nde hem kurumlar, hem de profesyonel çalışanlar yeni nesil çözümlerle tanışıyor, verimliliklerini artırarak işlerini ve kariyerlerini bir sonraki seviyeye taşıyorlar” açıklamasında bulundular.

YENİ NESİL TİCARİ FAALİYETLERE KATILIM ORANINI ARTTIRMAK

TÜRKONFED bir açıklama yaparak, “Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) ve SAP Türkiye ile iş ortağı MBIS iş birliğinde, Türkiye’de e-ticaret, e-ihracat ve e-dönüşümün liderlerini KOBİ’lerle buluşturmayı ve işletmelerin yeni nesil ticari faaliyetlere katılım oranını artırmayı amaçlayan Dijital Ticaret Zirveleri serisinin kapanış toplantısı Gebze’de düzenlenecek. Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan ve açılış konuşmalarını TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, SAP Türkiye Genel Müdürü Uğur Candan ile GOSB Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım’ın yapacağı zirvemizde, sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız” davette bulundu.

KONUŞMACILAR

Zirvede; TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, MEVLANASİFED Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Aktuna, SAP Türkiye Genel Müdürü Uğur Candan, MBİS AR-GE Genel Müdürü Yusuf Çetin, Gitti Gidiyor Uluslararası Ticaret Müdürü Erkan Yozkat, Netize Kurucusu Ümit Öncel konuşmacı olarak yer alacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dijital, Ticaret, Zirvesi, yarın, başlıyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı