Haber Detayı
22 Şubat 2019 - Cuma 11:39
 
Dikkat! Kredimiz bitti…
ÇİRKİN VE KÖTÜ TEZAHÜRAT KOTAMIZ DOLDU
Spor Haberi
Dikkat! Kredimiz bitti…

3. Lig ekibimiz Gebzespor bu sezon cezalardan çok çekiyor. Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) bu hafta da mor-beyazlı kulübe 8 Bin 500 Bin TL’lik bir fatura çıkardı. Geçen hafta Büyükçekmece Tepecik ile oynanan maçta yaşanan çirkin ve kötü tezahürat ile saha olayları nedeniyle Disiplin Kurulu’na sevk edilen Gebzespor’la ilgili dosya karara bağlandı.

5.KEZ OLURSA SAHA KAPANACAK

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Gebzespor Kulübü’ne taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada 4. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 6 Bin, aynı müsabakada taraftarların neden olduğu saha olayları sebebiyle de 2 Bin 500 TL para cezası verdi. Gebzespor, iç saha maçında bir kez daha çirkin ve kötü tezahürattan dolayı PFDK’ya sevk edilirse, ilk iç saha maçında seyircisiz maç oynama cezası alacak.

FATURA 23 BİN TL'YE ULAŞTI

Toplamda 8 bin 500 Bin TL para cezası alan Gebzespor, yine aynı nedenlerden dolayı daha önceki maçlarda 14 Bin 500 TL para cezasına çarptırılmıştı. Gebzespor’un bu sezon aldığı ceza, son gelen para cezasıyla birlikte 23 Bin TL’ye ulaştı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dikkat!, Kredimiz, bitti…,
Yorumlar
Haber Yazılımı