Haber Detayı
07 Nisan 2016 - Perşembe 15:17
 
Dilovalı öğrencilerden kitap etkinliğine büyük ilgi
Gazeteci-Yazar Levent Altun, geçtiğimiz günlerde ikinci baskısını yaptığı Kaçış Noktası isimli romanını Dilovası halkı ile buluşturdu.
Dilovası Haberi
Dilovalı öğrencilerden kitap etkinliğine büyük ilgi

Bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Kitap Fuarı etkinlikleri kapsamında, Dilovası Belediyesi Kültür Merkezi Konferans salonunda Levent Altun hem öğrencilere yönelik söyleşi de kitaplarını imzaladı. 

 

İlk Etkinlik Dilovası’nda

Aynı zamanda Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili de olan Levent Altun, etkinliğe özellikle öğrencilerin ilgi göstermesinden çok mutlu olduğunu belirtirken, “ Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin kitaba ve okumaya yönelik bu ilgisi umutlarımızı arttırıyor. Okuyup kendini geliştiren bugünün gençleri, yarının Türkiye’si için de bir umut oluşturacaktır. Romanımın ikinci baskısının ilk etkinliğini de Dilovası’nda yapmaktan ayrı bir memnuniyet duydum.” diye konuştu.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Gazeteci Levent Altun’u başarılarından dolayı kutladığını söyleyerek “Gazetecilik özverili isteyen bir meslek, bu mesleği sahada icra etmek hem de hayata dair konuları kaleme almak, topluma mal olmuşluk ve çok farkındalık isteyen bir durumdur. Kendilerini tebrik ederek başarılarının devamını diliyorum dedi. 

Bu yıl 4’üncüsü düzenlenen ve 4-10 Nisan tarihleri arasında devam etmekte olan kitap fuarı ile ilgili ise Altun şunları söyledi: ”Kitapları okuyucusu ile buluşturan tüm etkinlikler çok anlamlı ve takdire değer. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilovalı, öğrencilerden, kitap, etkinliğine, büyük, ilgi,
Yorumlar
Haber Yazılımı