Haber Detayı
16 Ağustos 2016 - Salı 09:53
 
DİLOVASI BELEDİYESİ YOL GÜVENLİĞİ İÇİN KASİS ÇALIŞMALARI YAPIYOR
Dilovası Belediyesi güvenlik amaçlı hız kesici yol kasis ve reflektör boya çalışmasına başladı. Bu çalışmayla kazaları en aza indirmekle birlikte güvenlik tedbirlerini artıran Dilovası Belediyesi, ilçe merkezi ve mahalle aralarındaki hız kesici yol kasislerinde yenileme, çoğaltma ve reflektör boyalarla boyama çalışmalarını devam ettiriyor.
Dilovası Haberi
DİLOVASI BELEDİYESİ YOL GÜVENLİĞİ İÇİN KASİS ÇALIŞMALARI YAPIYOR

Dilovası Belediyesi Fen İşler Müdürlüğü Yol Bakım ve Onarım ekipleri, ilçedeki cadde ve mahalle aralarında hız kesiciler ve kasisler yaparak araçların yavaş seyretmelerini sağlıyor. Belediye ekipleri karayollarının standart işaretlerine uygun olarak ilçe merkezi ve sokak aralarındaki hız kesici yol kasislerinde yenileme çalışmalarını devam ettiriyor. Belediye Başkanı Ali Toltar, ihtiyaca göre ilçedeki tüm ana güzergâhları başta olmak üzere; özellikle okul önleri ve sokak aralarındaki hız kesici yol kasisi yenileme çalışmalarına başladıklarını, sürücülerin özellikle dikkatini çekmesi açısından yapılan bu kasislerin önemli olduğunu kaydetti.

Başkan Toltar, ilçede güvenlik tedbirlerine yönelik çalışmaların özellikle ilçe merkezinde hız yapımından dolayı olası trafik kazasını önlemek, yayalarımızın ve özellikle de çocuklarımızın güvenli geçişinin sağlamak maksadıyla bu çalışmalarımız  devam edecektir” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DİLOVASI, BELEDİYESİ, YOL, GÜVENLİĞİ, İÇİN, KASİS, ÇALIŞMALARI, YAPIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı